Розвідка каже, що теж не збиралася влаштовувати замах на "радника" Тимошенко

Субота, 12 червня 2004, 14:51
Головне розвідувальне управління Міноборони України спростовує заяву народного депутата Юлії Тимошенко про нібито причетність розвідуправління до підготовки до усунення Володимира Боровка, колишнього помічника депутата Тимошенко.

"Головне управління розвідки міністерства свою діяльність здійснює
винятково за межами країни", відзначається в розповсюдженому в суботу повідомленні прес-служби розвідуправління в зв'язку з заявою Тимошенко про можливий замах на її колишнього помічника Боровка, у якому депутат відзначила, що "спецоперація розробляється в надрах головного розвідуправління Міноборони".

Повноваження Головного управління розвідки Міноборони регламентуються законом "Про розвідувальні органи України", - нагадують у прес-службі.

Після заяви в п'ятницю Тимошенко СБУ і Генпрокуратура також спростували інформацію про те, що нібито готується замах, при цьому і СБУ, і Генпрокуратура перевіряють інформацію.

Посилаючись на слова офіцерів, Тимошенко повідомила в п'ятницю, що в неділю вночі готується вибух у приміщенні, де живе Боровко і його родина. При цьому вказівки надійшли не тільки щодо їх знищення, але й якомога більшої кількості людей.

"Мова йде про охоронців підрозділу "Альфа" (вони охороняють Боровка ), про сусідів і людей, що знаходяться поруч", - сказав вона. Лідер БЮТ також заявила, що готувалася спецоперація "Вендета" - "планувалося оприлюднити інформацію, що в Боровка є кримінальні зв'язки і друзі, і через два тижні вони організують вибух на дачі", де вона живе.

Тимошенко повідомила, що вже підготувала офіційне звернення до Кучми, в якому виклала всі деталі, і надала його копію секретареві Ради національної безпеки й оборони.

Інтерфакс-Україна

Читайте також:

СБУ НЕ УБИВАТИМЕ БОРОВКА. А прокуратура не вірить Тимошенко

ТИМОШЕНКО ЗАЯВИЛА, ЩО СБУ І ГРУ ГОТУЮТЬ ЗАМАХ НА БОРОВКА. У листі до Кучми вона просить дати "відбій"
powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!