Медведчук одержав "Білий хрест"

Понеділок, 14 червня 2004, 21:58
Голова адміністрації президента України Віктор Медведчук нагороджений словацьким орденом "Білого Хреста" 2-го ступеня.

Цю нагороду йому вручив президент Словаччини Рудольф Шустер на урочистій церемонії в президентському палаці в Братиславі в понеділок, повідомили в посольстві України в Словаччині.

Медведчук знаходиться в Словаччині з робочим візитом.

Цим орденом голова адміністрації президента України нагороджений за вагомий внесок у розвиток українсько-словацьких відносин.

Медведчук у своєму виступі висловив подяку за високу нагороду, відзначивши, що досягнутий високий рівень діалогу і конструктивного партнерства між Україною і Словаччиною став можливий, насамперед, завдяки винятково важливому внескові в їх розвиток президентів України й Словаччини Кучми і Шустера, повідомили в посольстві.

Він висловив переконання, що українсько-словацькі відносини і надалі будуть залишатися вагомим фактором зміцнення миру і стабільності в регіоні Центрально-Східної Європи, а також продовжуватимуть розвиватися і поглиблюватися на благо українського й словацького народів.

Медведчук передав Шустеру особисте послання Кучми, у якому висловлюється подяка президентові Словаччини за плідне співробітництво і невтомні зусилля в розвитку взаємин між двома дружніми народами.

"Мені приємно, що саме з Вашим ім'ям пов'язані не тільки вагомі досягнення в сфері українсько-словацьких партнерських взаємин, але і ті історичні успіхи, яких досягла Словаччина протягом останніх років на міжнародній арені.

Найбільш вражаючими серед них є здобуття Словацькою Республікою членства в Євросоюзі та НАТО, її утвердження як однієї з найбільш авторитетних і впливових держав Центральної Європи", - говориться в листі Кучми.

Шустер передав через Медведчука лист-відповідь президентові України.

Інтерфакс-Україна
powered by lun.ua