Керівник офісу Ющенка обіцяє "Центру" довге життя

Вівторок, 15 червня 2004, 16:28
Народний депутат, керівник офісу Віктора Ющенка Олег Рибачук стверджує, що не варто говорити про зникнення групи "Центр" з політичної карти парламенту, бо вона буде поповнюватись новими депутатами.

Про це у вівторок повідомила прес-служба "Нашої України".

"Центристська фракція Верховної Ради буде поповнюватися новими депутатами, адже в парламенті є певна кількість парламентаріїв, які мають власну чітку позицію, яку виявили 8 квітня, під час голосування щодо внесення змін до Конституції", - сказав Рибачук.

На думку Рибачука, ці депутати не згодні з тиском Банкової, і водночас не можуть перейти в опозицію з огляду на ряд обставин.

"Таким чином, значної ваги набуває "третя сила" в парламенті. Ця сила балансує між опозицією, представники якої мають тверду позицію, а також добре нагнаною "більшістю", яка не має власної позиції, а лише слухняно виконує вказівки. Незгодні з цим "кнопкодавством" депутати і є потенційними представниками центристської фракції. Тому сьогодні не варто говорити про розвал групи "Центр", - заявив Рибачук.

Також Рибачук розповів, що вихід п’ятьох народних депутатів зі складу депутатської групи "Центр" не був сюрпризом, і такий розвиток подій можна було прогнозувати після з’їзду Народної аграрної партії України, яка обрала своїм головою спікера парламенту Володимира Литвина.

За словами Рибачука, з "Центру" вийшли ті депутати, які пов’язували себе з політичною постаттю Володимира Литвина. І після того, як голова Верховної Ради очолив НАПУ, п’ятеро депутатів одразу написала заяви про вступ до парламентської фракції цієї партії.powered by lun.ua