Центр Разумкова не фінансуватиме Ющенка

Четвер, 17 червня 2004, 10:43
Керівник інформ-аналітичного забезпечення виборчої кампанії Віктора Ющенка Анатолій Гриценко не використовуватиме кошти Українського центру економічних і політичних досліджень імені Разумкова на підтримку кандидата в президенти Віктора Ющенка.

Про це Гриценко заявив в інтерв’ю "Громадському радіо".

"Я хочу чітко заявити про те, що жодної копійки з цих коштів не буде використано на підтримку кандидата Ющенка. Або будь яких напрямків діяльності його виборчого штабу. Це абсолютно виключено", - сказав Гриценко.

"Центр буде виконувати всі ті плани досліджень, що ми затвердили на початку року, які узгодили з вітчизняними та зарубіжними спонсорами і жодних змін не буде", - зазначив Гриценко.

"Я дійсно залишив роботу в Центрі на цей період і формально зняв з себе повноваження президента Центру. Керувати Центром імені Олександра Разумкова буде генеральний директор центру Анатолій Рачок", - також пояснив Гриценко.

Як відомо, Валерій Мішура, голова комісії парламенту з питань неурядових організацій, які існують на іноземні гранти, заявив, що гранти Заходу використовуються для приведення до влади Ющенка.

Читайте також:

ПРОГРАМУ ДІЙ ПРЕЗИДЕНТА ЮЩЕНКА НАПИШЕ ГРИЦЕНКО

КОМУНІСТИ ВИМАГАЮТЬ ЗАБОРОНИТИ НЕДЕРЖАВНІ ОРГАНІЗАЦІЇ, БО ВОНИ ПРИВЕДУТЬ ДО ВЛАДИ ЮЩЕНКА
powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!