Заступник Медведчука перевірить, чому СДПУ(о) тисне на партію Литвина

П'ятниця, 18 червня 2004, 16:18
Адміністрація президента обіцяє вивчити заяви лідера фракції Народної аграрної партії України Михайла Гладія, який повідомив про тиск з боку влади на представників НАПУ в регіонах.

"Заява депутата Гладія буде розглянута і буде вжито заходів, якщо справді здійснюється тиск на членів Аграрної партії", - сказав заступник глави АП Василь Базів на брифінгу в Києві.

"Наскільки я знаю, члени СДПУ(о) не перебувають при виконавчій владі на Львівщині. Я не думаю, що це тиск представників однієї партії на представників іншої. Я думаю, що це іншого роду тиск", - сказав Базів.

У п'ятницю лідер аграріїв у парламенті Гладій заявив, що губернатори Львівської, Чернівецької і Закарпатської областей звільнили представників НАПУ із обладміністрацій, а теж саме намагається вчинити і новопризначений губернатор на Вінниччині.

Також Гладій сказав про спроби замінити голову облорганізації в Чернігівській області. У разі продовження тиску лідер фракції НАПУ заявив про намір вийти з більшості.

Як відомо, Закарпатською, Чернігівською і Чернівецькою областями керують члени СДПУ(о), а новий губернатор Вінниччини є депутатом-членом фракції СДПУ(о).

"Українська Правда"

Читайте також:

ПАРТІЯ ЛИТВИНА ПОГРОЖУЄ ВИЙТИ З БІЛЬШОСТІpowered by lun.ua