Ющенко зустрівся з колегою, з яким говорить спільною мовою

Вівторок, 22 червня 2004, 11:40
У понеділок лідер "Нашої України" Віктор Ющенко зустрівся з прем'єр-міністром Словаччини Мікулашом Дзуріндою, який перебуває в Україні з офіційним дводенним візитом.

Ющенко поінформував словацького прем'єра про політичну ситуацію в Україні напередодні виборів і зазначив, що Україну чекає дуже відповідальний і складний президентський марафон, повідомляє прес-служба Віктора Ющенка.

Лідер "Нашої України" наголосив на важливості міжнародного моніторингу за виборами. На думку Віктора Ющенка, міжнародні організації, місією яких є спостереження за чесністю виборчої компанії, зокрема ОБСЄ, мають збільшити квоту спостерігачів.

Дзурінда відзначив важливість демократизації України для об'єднаної Європи. Прем'єр підкреслив, що сусіди України зацікавлені в чесних виборах і що до цих виборів з боку європейської спільноти буде особлива увага.

Також Ющенко і Дзурінда обговорили необхідність виведення на новий рівень україно-словацьких економічних відносин. Віктор Ющенко заявив, що одним із головних пріоритетів вважає адаптацію українського законодавства до європейських норм.

Ющенко і Дзурінда вже зустрічалися у 2000 році під час візиту Віктора Ющенка в якості прем'єр-міністра до Братислави. Під час сьогоднішньої зустрічі пан Мікулаш Дзурінда підкреслив, що радий зустрічі із колегою, з яким вони спілкуються спільною мовою.powered by lun.ua