Керівники СДПУ(о) хочуть поговорити про відкликання Зінченка

Вівторок, 22 червня 2004, 17:37
На засіданні політбюро СДПУ(о) в середу буде порушуватися питання відкликання Олександра Зінченка з посади віце-спікера Верховної Ради.

Про це повідомив "Українській правді" лідер фракції СДПУ(о) Леонід Кравчук.

"Я це питання порушувати не буду, однак знаю, що дехто з інших членів політбюро буде це робити", - сказав Кравчук.

Він сказав, що СДПУ(о) не варто ініціювати відкликання віце-спікера, "якщо це заважатиме вирішити інші питання, важливіші, ніж Олександр Зінченко".

Як відомо, при обранні спікера Верховної Ради в 2002 році Зінченка від імені фракції СДПУ(о) було включено до пакету з Володимиром Литвином і Геннадієм Васильєвим.

Минулого року Зінченко залишив СДПУ(о), а в червні 2004 він став керівником виборчої кампанії Віктора Ющенка.

До політбюро СДПУ(о) входять Віктор Медведчук, Валерій Євдокимов, Юрій Загородній, Володимир Заєць, Василь Кремень, Михайло Папієв, Микола Песоцький, Ігор Плужников, Григорій Суркіс, Ігор Шурма, Нестор Шуфрич, Борис Андресюк, Ігор Воронов, Геннадій Гвоздєв, Микола Єропунов, Микола Жук, Олексій Іщенко, Вадим Костюченко, Леонід Кравчук, Володимир Левчук, Олег Лукашук, Вадим Льошенко, Валентин Мельничук, Вадим Місюра, Олексій Мустафін, Тамара Прошкуратова, Іван Різак, Анатолій Світлицький, Сергій Устич, Єфим Фікс, Валерій Череп, Микола Шевченко, Володимир Шепетін.

"Українська Правда"powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!