За відмову від політреформи Луценка можуть виключити із фракції СПУ

Середа, 23 червня 2004, 18:41
Народний депутат України, один із лідерів СПУ Йосип Вінський не виключає можливості виключення Юрія Луценка із фракції СПУ у зв'язку з його заявою щодо відкликання голосу за попереднє схвалення законопроекту про внесення змін до Конституції №4180.

"Але ми кожну справу розглядаємо конкретно, і мені ще не відома його (Луценка - УНІАН) мотивація", - зазначив в коментарі Вінський.

Він підкреслив, що конституційна реформа – "це для нашої партії принципова позиція", тому "це питання розглядатиметься у фракції".

Як зазначив Луценко у коментарі "Українській правді", він звернувся до керівництва апарату Верховної Ради з проханням не зараховувати його голос за законопроект №4180, оскільки його карткою скористався "інший депутат". При цьому він відмовився уточнити, який саме депутат.

Луценко зазначив, що вважає неприйнятним проект №4180. "Найперше, це стосується терміну введення його в дію, який зазначено у перехідних положеннях проекту", - зауважив він.

За його словами, прийняття змін до Конституції за даним проектом "може призвести до модифікації гасла "Кучму геть!" у гасло "Кучму у прем'єр-міністри з повноваженнями Президента".

"Навіть розуміючи, що голосування є попереднім, я не хочу брати на себе відповідальність за його результати", - зазначив депутат.

За даними УП, в середу було проголосовано не лише карткою Луценка, але й іншого депутата від СПУ - Віталія Шибка, який у цей день перебуває у Стразбурзі.

У середу Верховна Рада 276-ма голосами депутатів з 374 зареєстрованих попередньо схвалила й направила на висновок Конституційного Суду проект Закону "Про внесення змін до Конституції України" (№4180), внесений народними депутатами Степаном Гавришем, Раїсою Богатирьовою, Катериною Ващук та іншими.

УНІАН

Читайте також:

Луценко відкликав свій голос за політреформу

ПІД СВИСТ ОПОЗИЦІЇ ПАРЛАМЕНТ СХВАЛИВ ПРОЕКТ 4180 В ПЕРШОМУ ЧИТАННІpowered by lun.ua