СДПУ(о) не чіпатиме Зінченка, але екзаментуватиме його моральність

Четвер, 24 червня 2004, 12:19
Фракція СДПУ(О) поки що не порушуватиме питання про відкликання Олександра Зінченка з посади віце-спікера, обраного за квотою цієї фракції.

Як повідомив УНІАН лідер фракції Леонід Кравчук, соціал-демократи на засіданні політбюро вирішили, що це питання не на часі.

"Ми завжди ставимо загальнонаціональні інтереси вище фракційних і партійних інтересів", - сказав він, додавши, що це питання могло б збурити парламент і зайняти тривалий час.

Кравчук підкреслив, що це буде "особистою проблемою Зінченка і "Нашої України".

Зокрема, Кравчук вважає, що "Наша Україна" "взяла на службу до себе Зінченка, то вона мала б рекомендувати Зінченку скласти свої повноваження як обранця по квоті СДПУ(о) і тут же висунути Зінченка по квоті "Нашої України".

Кравчук підкреслив, що це було б моральним вчинком.

В той же час, члени фракції СДПУ(о) Борис Андресюк і Ігор Шурма наголосили, що соціал-демократи не збиралися і не збираються розглядати це питання, а чекають, що Зінченко, про якого нашоукраїнці говорять, що він високо моральна людина, самостійно прийме рішення щодо складення з себе повноважень віце-спікера.

Крім того Кравчук повідомив, що політбюро вчора ухвалило рішення провести 4 липня в Харкові з'їзд партії і рекомендувати з'їзду висунути кандидатом в президенти прем'єр-міністра України Віктора Януковича.

Читайте також:

Керівники СДПУ(о) хочуть поговорити про відкликання Зінченка

ЛИТВИН: СДПУ(О) "МАЄ ВСІ ПІДСТАВИ" ВІДКЛИКАТИ ЗІНЧЕНКА

Зінченка може врятувати на посаді віце-спікера політреформа?

Шуфрич "з полегшанням" дізнався про перехід Зінченка до Ющенка

Новий менеджер Ющенка
powered by lun.ua