Заступник Медведчука поставив задачу Литвину заспокоїти Северінсен

П'ятниця, 25 червня 2004, 13:59
Адміністрація президента закликає ще раз пояснити Раді Європи перебіг політичної реформи в Україні.

Про це заявив заступник глави АП Василь Базів на брифінгу, коментуючи ухвалення Моніторинговим комітетом Парламентської асамблеї Ради Європи заяви, де міститься заклик провести політреформу після виборів.

"Керівництву Верховної Ради належить додатково роз'яснити хід конституційної реформи, щоб їх об'єктивно оцінювали наші колеги за кордоном", - сказав Базів.

Також коментуючи зміст документу, Базів назвав його "серйозним". "Центрвиборчком, який здійснює організацію виборів в Україні, уважно вивчить цей документ і врахує в своїй работі", - пообіцяв Базів.

Водночас він схвально охарактеризував зміст деяких пунктів заяви Моніторингового комітету ПАРЄ. "В заяві є багато абзаців, які абсолютно збігаються з нашою позицією про необхідність чесних, прозорих виборів, і ці засади повинні забезпечити і провладні, і опозиційні кандидати", - сказав Базів.

"Там є такі абзаци, що взагалі можна вважати, що вони писалися в адміністрації президента", - додав він.

Як відомо, 22 червня Моніторинговий комітет ПАРЄ схвалив доповідь доповідачів по Україні Ханне Северінсен та Ренати Вольвенд і заяву, в якій закликається відкласти політреформу до закінчення виборів президента, а самі вибори провести демократично. Також від адміністрації президента ПАРЄ вимагає припинити використовувати "темники".

"Українська Правда"

Читайте також:

МОНІТОРИНГОВИЙ КОМІТЕТ ПАРЄ ВИМАГАЄ ПРОВЕСТИ ПОЛІТРЕФОРМУ ПІСЛЯ ВИБОРІВ

ПАРЄ закликає викорінити "темники" та відкласти політреформу




powered by lun.ua