Комітет Мойсика говорить, що Тимошенко не робила суспільно небезпечних діянь

Вівторок, 29 червня 2004, 13:27
Комітет Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендував голові парламенту повернути представлення Генеральної прокуратури на притягнення депутата Юлії Тимошенко до кримінальної відповідальності.

Про це заявив член комітету Андрій Шкіль (фракція БЮТ) на прес-конференції у вівторок у Києві.

У рішенні комітету відзначається, що в представленні немає конкретних фактів і доказів здійснення Тимошенко суспільно небезпечного діяння, представлення не відповідає чинному законодавству і регламенту Верховної Ради.

Комітет також запропонував регламентному комітету рекомендувати Верховній Раді відхилити проект постанови про дачу згоди на притягнення Тимошенко до кримінальної відповідальності, затримку й арешт як неприйнятний.

Шкіль повідомив, що за дане рішення проголосували 9 членів комітету, утрималися 4, проти не проголосував ніхто. Він нагадав, що аналогічне рішення ухвалили ще два профільних комітети.

Таким чином, дане представлення не може бути винесене на голосування безпосередньо в сесійний зал без рішення регламентного комітету, а також, з огляду на негативний висновок трьох комітетів, підкреслив Шкіль.

Він вважає, що до кінця поточної сесії Верховна Рада не ухвалить рішення щодо цього представлення, а повернеться до його розгляду восени.

Як повідомлялося, Генпрокуратура направила до Верховної Ради представлення про притягнення Тимошенко до кримінальної відповідальності в зв'язку із порушеною справою про хабар суддям.

20 травня Генпрокуратура порушила кримінальну справу у щодо Тимошенко, розглянувши заяву Володимира Боровка в спробі підкупити суддю.

Боровко заявив, що за його допомоги Тимошенко намагалася вплинути на рішення суду і звільнити з-під варти керівників корпорації ЕЭСУ Геннадія Тимошенко й Антонину Болючу, які були обвинувачувані у здійсненні особливо тяжких злочинів.

Для цього Тимошенко передала Боровку $125 тис. і просила передати ці гроші судді. Він цього не зробив і Тимошенко вимагає повернути гроші. Боровко представив у прокуратуру відеозапис розмови з Тимошенко.

Сама Тимошенко назвала це "абсолютною неправдою" і провокацією.

Інтерфакс-Україна

Читайте також:

У поданні на арешт Тимошенко немає складу злочину?

"Наша Україна" пішла на перестановку кадрів, щоб не віддати Тимошенко Васильєву

У парламенті затягується зняття імунітету з Тимошенко

Чи будуть забирати в Тимошенко імунітет, вирішать прямо під куполом

Ющенко хоче побачити суддів, яким Тимошенко збиралася дати хабара

Кучмісти забули порадитися, арештовувати Тимошенко чи ні

Гапочка не дасть відправити Тимошенко до тюрми, а комуністи ще не визначилися

У комітеті, який може дати добро на арешт Тимошенко, утворилася рівновага

Фракція Пустовойтенка-Кінаха проти того, щоб Тимошенко арештовували

ЛИТВИН ЗАХИЩАТИМЕ ТИМОШЕНКО ВІД ГЕНПРОКУРАТУРИ

ТИМОШЕНКО ЗАЯВИЛА, ЩО СБУ І ГРУ ГОТУЮТЬ ЗАМАХ НА БОРОВКА. У листі до Кучми вона просить дати "відбій"

ДО ПАРЛАМЕНТУ ВНЕСЛИ ПОДАННЯ ПРО ДАЧУ ЗГОДИ НА АРЕШТ ТИМОШЕНКО

ВАСИЛЬЄВ ЗНОВУ ЗБИРАЄТЬСЯ ПОСАДИТИ ТИМОШЕНКОpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!