Молодіжне крило партії Януковича спростовує участь у провокаціях проти Ющенка

Середа, 30 червня 2004, 00:00
Донецька організація Спілки молоді регіонів України спростовує заяву про начебто організацію груп студентів для участі у провокаціях під час висунення Віктора Ющенка в президенти.

Про це "Українській правді" повідомили в донецькій облорганізації Спілки молоді регіонів України.

"Ця інформація наперед є неправдивою, це провокація", - сказали в донецькій облорганізації Спілки молоді регіонів України.

Як відомо, 30 червня було поширено заяву з посиланням на моніторинговий комітет "Студент обирає вільно!" Донуніверситету: серед студентів цього вузу проходить набір молоді для поїздки в Київ з метою вчинення провокацій проти Ющенка – вигукування гасел і жбурляння пляшок. За повідомленням комітету, "організацією цих груп нібито займаються активісти Союзу молоді регіонів".

У донецькій облорганізації Спілки молоді регіонів України повідомили, що структури, яка поширила цю заяву, в Донецьку не існує. "На сьогодні моніторингового комітету взагалі немає в Донецькій області, він ніде не зареєстровний. Всі їхні заяви є брехнею", - сказали в Спілці молоді регіонів.

Як відомо, Спілка молоді регіонів України – молодіжне крило Партії регіонів.

На поточному тижні Віктор Ющенко заявив, що йтиме на президентські вибори шляхом самовисування. Церемонія має відбутися 4 липня в Києві.

Українська Правдаpowered by lun.ua