НДП підтримала Януковича, а Пустовойтенко отримав посаду

33 перегляди
Субота, 10 липня 2004, 15:33
З'їзд НДП висунув прем'єр-міністра Віктора Януковича кандидатом у президенти України.

Це рішення супроводжувалося бурхливою дискусією. Частина членів НДП виступила проти. Було оголошено про створення "Демократичної платформи", яка пропонувала таємним голосуванням визначити кандидата від партії на виборах президента.

Однак рішення про таємне голосування не пройшло, і в відкритому режимі з'їзд підтримав висунення Януковича. Проти цього виступили 3 делегати, утримались 13, серед яких члени "Демократичної платформи".

За внесення змін до постанови НДП, де пропонувалося членам партії самостійно визначитися з підтримкою кандидата, проголосували 56 делегатів із 391 зареєстрованих.

У постанові з'їзду НДП зазначається, що на підтримку Януковича буде створено блок партій "Разом заради майбутнього". З'їзд рекомендував затвердити керівником координаційного органу координаційної ради цього блоку Валерія Пустовойтенка.

У своєму виступі на з'їзді лідер партії сказав, що про створення блоку буде оголошено в понеділок.

Напередодні Пустовойтенко і Янукович підписали угоду між Партією Регіонів і НДП про створення блоку, і саме це було передумовою підтримки народними демократами кандидатури чинного прем'єра.

Пустовойтенко також сказав що угода містить додаток "де визначені позиції по уряду і по райдержадміністраціям" після виборів президента.

Лідер НДП також сказав, що на минулому тижні двічі зустрічався з Ющенком щодо його підтримки на виборах президента, однак не отримав конкретної відповіді.

"Я запитав його, яким він бачить місце НДП, він сказав, що хоче об'єднати всю націю, а щоб партій в Україні було 3 або 4", - розповів Пустовойтенко.

"Українська правда"

Читайте також:

У НДП РОЗКОЛ ЧЕРЕЗ ЯНУКОВИЧА

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua