Шкіля били "дрібні хулігани" із комітету Верховної Ради?

Вівторок, 13 липня 2004, 15:28
Слідчі перекваліфікували посягання на життя лідера УНА-УНСО, члена фракції БЮТ нардепа Андрія Шкіля у "дрібне хуліганство", при цьому запускаються чутки, що напад було скоєно внаслідок внутрішнього конфлікту в парламентському комітеті.

Про це ідеться в заяві члена проводу УНА-УНСО Миколи Ляховича.

"Справа з приводу посягання на життя народного депутата Андрія Шкіля утаємничується в істинних деталях, і обтягується плітками", - зазначає він. На переконання Ляховича, "все це йде з подачі слідчих органів".

"Зокрема, громадськість не поінформовано, що з восьми нападників було затримано лише трьох; при цьому одному відразу “вдалося” втекти із Бердичівського КПЗ, а інших двох з часом переведено в статус свідків та звільнено з-під варти, а саму справу цинічно перекваліфіковано в “дрібне хуліганство”, - конкретизує претензії член проводу УНА-УНСО.

Автор заяви обурений також тим, що "слідчі розпустили чутки, що один з нападників, на прізвище Самойленко, є нібито “позаштатним працівником” комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, в якому Шкіль очолює підкомітет з підготовки законопроектів".

За словами Ляховича, "колеги Шкіля по роботі вже офіційно спростували приналежність до комітету згаданого громадянина Самойленка, вважаючи, що влада цими чутками хоче все це подати наче внутрішні "непорозуміння" в комітеті".

На думку Ляховича, напад слід вважати "спланованим замахом на життя народного депутата, а не звичайними хуліганськими діями".

Ляхович також інформує, що "в електронній скринці Шкіля виявлена погроза нібито від представника однієї з нацменшин". Однопартієць Шкіля не виключає, що "це чергова спроба влади створити штучний міжетнічний конфлікт і втягнути в це нашу організацію".

"Тому заявляємо, що УНА-УНСО й надалі всіляко захищатиме права і свободи українців, але не шляхом обмеження прав громадян інших національностей. Вважаємо, що в Україні існує гострий конфлікт лише між злочинним режимом, який нині при владі, та громадянами України, що всебічно представлені новоствореною коаліцією “Сила народу”, - завершує свою заяву Ляхович.

"Українська Правда"

Читайте також:

8 невідомих побили депутата Шкіля

powered by lun.ua