Цвіль пише книжку про Мельниченка

Середа, 14 липня 2004, 11:37
Колишній консул України в Мюнхені, учасник касетного скандалу Володимир Цвіль працює над книгою про подробиці історії із записами Мельниченка.

Як зазначив Цвіль у коментарі "Українській правді", його книга "має перевернути Україну".

Як відомо, Цвіль у 1999-2000 роках входив до оточення Олександра Мороза і організував на його прохання у листопаді 2000 року виїзд з України майора Мельниченко

Цвіль стверджує, що після від'їзду з України Мельниченко перебував у Чехії, де залишив велику кількість матеріалів.

За словами Цвіля, серед них є докладна розповідь про прослуховування кабінету президента та роль у цьому Павла Лазаренко, Євгена Марчука, Олександра Мороза та інших.

Ці зізнання були зроблені Миколою Мельниченко на випадок власної смерті і досі зберігалися в Чехії, стверджує Цвіль.

"Тепер вони частково будуть оприлюднені. Саме тому я вважаю майора Миколу Мельниченка співавтором майбутньої книги", - сказав він.

Крім того, Цвіль розповість про особисті зустрічі з українськими політиками і посадовцями під час касетного скандалу.

"Я мовчав майже чотири роки, спостерігаючи за тим, що відбувається навколо президента Кучми і його колишнього охоронця. Але ніякого позитивного результату ця історія не мала", - зазначив Цвіль.

"Оприлюднені таємні записи розмов президента не допомогли знайти справжніх замовників вбивства журналіста Гонгадзе. Ніякої користі від касетного скандалу не отримала ні влада, ні опозиція, ні суспільство і держава в цілому", - вважає Цвіль.

Цвіль підкреслює, що його рішення написати книгу не пов’язане з початком президентської передвиборчої кампанії в Україні, але не виключає, що його книга "допоможе людям зробити правильний вибір 31 жовтня 2004 року".

"Українська правда"

Читайте також:

Цвіль закликав Мороза не грати роль Марчука зразка 1999 року

Ще один учасник касетного скандалу

ЦВІЛЬ ОБІЦЯЄ НЕ ОПРИЛЮДНЮВАТИ ПЛІВКИ МЕЛЬНИЧЕНКА

ЦВІЛЬ СТВЕРДЖУЄ, ЩО ДЕРКАЧ ВРЯТУВАВ ЖИТТЯ МЕЛЬНИЧЕНКУ

powered by lun.ua