Якби Янукович був філософом, то міг би говорити про чесність в душі

1 перегляд
Четвер, 15 липня 2004, 13:19
Депутат фракції "Наша Україна" Микола Томенко вважає помилковою відмову Віктора Януковича підписати угоду про чесні вибори.

На думку Томенка, реакція прем'єра на пропозицію Ющенка всім кандидатам у президенти підписати Декларацію про чесні вибори "викликає здивування".

Як відомо, Янукович відмовився, зазначивши, що такі документи є "умовностями", а насправді "людина, якщо вона чесна, то вона чесна у душі". "Я вірю в слово", - сказав прем'єр.

На думку Томенка, "якби Віктор Янукович був письменником або філософом, тоді була би зрозумілою логіка його висловлювань щодо важливості "бути чесним у душі".

"Але через те, що прем'єр є не просто громадянином нашої держави, а є одним із кандидатів у президенти, то для нього має бути принципово важливою теза, що тепер необхідно бути чесним не лише перед собою, "у душі", а й перед суспільством, у тому числі й перед іншими кандидатами", - зазначається у коментарі Томенка, поширеному в четвер.

Томенко нагадав, як владні структури працювали на попередніх виборах – і в 1999 році, і в 2002 році. "Відомо, що команда Віктора Януковича зараз діє методами, далекими від вимог Закону, перевищуючи свої службові повноваження та використовуючи адмінресурс".

"Тому, на нашу думку, прем'єр повинен не словом, а ділом довести, що він, а також його команда за те, щоб передвиборча кампанія проходила чесно, прозоро й демократично, результати виборів не були сфальсифіковані, а український народ отримав того президента, за якого голосуватиме", - зазначив Томенко.

"Українська Правда"

Читайте також:

Януковичу не потрібна Декларація про чесні вибори. А потрібне слово


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua