У Львові півроку не можуть зібрати сесію, бо туди не ходить СДПУ(о)

4 перегляди
Четвер, 15 липня 2004, 14:23
Сесія Львівської обласної ради, запланована на четвер 15 липня, не відбулася через відсутність кворуму.

Як повідомив головуючий, заступник голови Львівської обласної ради Тарас Федак, на засідання сесії прибуло 33 депутати: 26 представників фракції "Наша Україна", 6 – "Ділової Львівщини", один позафракційний. Жоден депутат фракції "Соціальна справедливість" не з’явився.

Тарас Федак зазначив, що працівники апарату обласної ради телефонували кожному депутатові особисто з проханням прийти на сесію, повідомляє інформагенція "Західна інформаційна корпорація".

"Апарат ради роздав усім депутатам проекти ухвал, повідомлення про засідання сесії оприлюднили в засобах масової інформації, кожен депутат отримав офіційне запрошення поштою. Усім керівникам груп і фракцій надіслані проекти рішень із пропозицією внести доповнення та поправки. Сесія не може зібратися вже впродовж півроку. Такого прецеденту не було в жодному органі місцевого самоврядування Європи", - наголосив Федак.

Він також підкреслив, що в проектах ухвал, запланованих на розгляд, не було жодного політичного рішення.

На засіданні сесії був відсутній голова Львівської обласної ради Михайло Сендак. Як повідомив Тарас Федак, Михайло Сендак зараз знаходиться на стаціонарному лікуванні в Києві.

Федак також заявив, що вийшов із фракції "Ділова Львівщина" Своє рішення про вихід із фракції він мотивував тим, що депутати фракції вже більш як півроку ігнорують засідання сесії.

Через відсутність кворуму депутати Львівської обласної ради цього року жодного разу не провели засідання сесії, яке не відбулося уже втретє. Зокрема, засідання планувалися на 30 березня, 29 червня та 15 липня. Частина депутатського корпусу, яка не з’являється на сесію, вимагає відставки голови Львівської обласної ради Михайла Сендака.

У Львівській обласній раді 81 депутат: 30 представників фракції "Наша Україна", 25 представників фракції "Соціальна справедливість", 19 представників фракції "Ділова Львівщина" та 7 позафракційних депутатів.

Депутатську групу "Соціальна справедливість", до якої входили члени СДПУ(о) та її прихильники очолює заступник голови ДПА брат голови АП Сергій Медведчук.

Депутати групи "Ділова Львівщина" на вибори йшли під брендом "За Єду!".

Читайте також:

Львівщина перед великим боєм


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua