Заступник Медведчука хоче переконатися, що "УНА" – профашисти

П'ятниця, 16 липня 2004, 13:17
Адміністрація президента реагуватиме на діяльність партії "УНА", тільки якщо достеменно буде очевидно, що вона є профашистською.

Про це повідомив на брифінгу заступник глави АП Василь Базів, коментуючи звернення Віктора Ющенка до президента із вимогою вжити заходів щодо недопущення діяльності "УНА", метою якої є розпалювання міжнаціональної вороженечі.

"Якщо це справді так, якщо у них фашистська символіка, якщо дійсно свастика – то це потребує відповідного реагування, і воно буде. Але якщо це з категорії припущень опонентів, то тут інший підхід", - сказав Базів на брифінгу в Києві.

"Заборона діяльності партій в Україні здійснюється у судовому порядку, а не шляхом написання листів у адміністрацію президента. Будь ласка, звертайтеся до суду", - сказав також Базів.

Заступник глави АП також відкинув заяви про співпрацю з "УНА". "Всі погодяться, що звинувачення адміністрації президента про співпрацю з цим формуванням голослівні, і жодних доказів цього не існує", - сказав Базів.

Як відомо, партія "УНА", яку очолює Едуард Коваленко, нав'язує свою підтримку Ющенку, супроводжуючи це маршами під профашистськими прапорами, расистськими гаслами та скиданням руки на гітлерівський манер.

Ющенко відмежувався від діяльності цієї організації. Як заявив керівник київського штабу Ющенка Володимир Бондаренко, "УНА" з її акціями є "один з елементів виборчої кампанії, елементів брудних технологій", котрими модерує "відомий кризовий менеджер".

"Українська правда"

Читайте також:

ЮЩЕНКО ПОКЛИЧЕ НАРОД БОРОТИСЯ З "ФАШИСТАМИ"-ПРОВОКАТОРАМИ

ЗІНЧЕНКО ПОПЕРЕДЖАЄ: КРІМ "НАЦИСТІВ" ПРОТИ ЮЩЕНКА ГОТУЮТЬ ЩЕ БАГАТО ПРОВОКАЦІЙ

УНА-провокатори з символікою SS хоче підтримати Ющенка і не виключає вуличні бої
powered by lun.ua
Усі новини...