У Донецьку три дні жалоби. Ющенківці перенесли з`їзд, а синам Щербанів знайшли роботу

Вівторок, 20 липня 2004, 00:00
Донецька обласна рада оголосила 21, 22 і 23 липня днями жалоби на Донеччині в зв'язку з загибеллю гірників на шахті "Краснолиманська".

Таке рішення ухвалено у вівторок на 17-ій сесії Донецької облради, повідомляє її прес-служба.

На цій же сесії новообрані депутати Донецької облради Артем Щербань і Руслан Щербань прийняті до складу постійної комісії обласної ради з питань економічної політики, бюджету й фінансів.

Вибори депутатів обласної ради по виборчих округах №7 (м.Димитров) і №34 (Володарський район) відбулися 4 липня 2004 року.

Артем Щербань - син губернатора Сумщини Володимира Щербаня, а Руслан – син убитого в 1996 році народного депутата Євгена Щербаня.

***

Водночас у зв'язку із трагічними подіями на Донеччині перенесено з'їзд Молодіжної партії України, яка входить до "Нашої України".

Як повідомив "УП" лідер партії Юрій Павленко, захід, який планувався на 23 липня, відбудеться 30 липня.

Павленко зазначив, що на з'їзд запрошено 1 000 делегатів, він пройде на площі перед Будинком культури "Юність". Саме в цьому приміщенні 31 жовтня 2003 мав відбутися з'їзд "Нашої України", однак з самого ранку він був зайнятий нетверезими молодчиками. 30 жовтня 2003 в "Юності" протягом півдня Павленко попри депутатський статус утримувався невідомими людьми з охоронної фірми.

"Українська правда"

powered by lun.ua