Тігіпко: завдяки Standard&Poor’s виросте рейтинг у Януковича

Середа, 21 липня 2004, 16:52
Керівник передвиборчого штабу Януковича Сергій Тігіпко вважає, що зростання міжнародного кредитного рейтингу України позитивно відіб'ється на популярності Януковича.

"Особисто я не маю жодних сумнівів у тому, що зростання Міжнародного кредитного рейтингу нашої держави стане ще однією складовою зростання рейтингу популярності Віктора Януковича. І на міжнародній арені, і серед виборців", - наводить слова Тігіпка прес-служба центрального штабу Януковича.

Так Тігіпко прокоментував повідомлення, що рейтингова агенція Standard&Poor’s оголосила про підвищення довготермінового кредитного рейтингу України с "В" до "В+", підтвердивши її короткотерміновий кредитний рейтинг "В" з прогнозом "стабільний".

"Для людей, які мають зробити вибір на користь того чи іншого кандидата, визначальним є не слова про любов до України й українських громадян, а цілком реальні вияви цієї любові: коли життя стає заможнішим, а бідних – все менше. Саме цього прагне Віктор Янукович", - вважає Тігіпко.

Він також додав, що "ця обнадійлива новина (про зростання рейтингу) – свідчення того, що стабільне економічне зростання нашої країни, знаходить визнання в міжнародних фінансово-економічних колах".

"Вражаючі не лише на пострадянському просторі, а й у світовому масштабі досягнення, стали можливими завдяки зусиллями уряду на чолі з нашим кандидатом. Вони позначені пришвидшеним зростанням виробництва у машинобудуванні, харчовій та легкій промисловості, будівельній галузі", - сказав Тігіпко.

"Українська правда"

Читайте також:

Україна отримала "+", однак програє навіть Казахстануpowered by lun.ua