Тігіпко підтримав закон, за яким Кучму практично неможливо притягнути до кримінальної відповідальності

1 перегляд
Четвер, 22 липня 2004, 13:00
Керівник штабу Віктора Януковича Сергій Тігіпко вважає, що гарантії для президента, який йде у відставку, мають бути не меншими ніж депутатські.

Так Тігіпко прокоментував зареєстрований на початку липня у Верховній Раді законопроект, що передбачає гарантії президенту, який склав повноваження.

"Наше законодавство передбачає відповідні гарантії для народних депутатів, певною мірою – для суддів, а також членів уряду. Чому маємо виявляти дискримінацію до людини, яка обіймає найвищу в державі посаду?", - сказав Тігіпко.

"Тож всенародно обраний президент, після того, як полишає свою посаду, має користуватися низкою пільг і гарантій", - додав Тігіпко, слова якого наводить прес-служба центрального штабу Януковича.

На думку Тігіпка, було б "логічно", якби гарантії для президента "були принаймні не меншими, ніж депутати передбачили для себе й своїх наступників".

Тігіпко також вважає, що закон, який би визначав правові, соціальні та інші гарантії президенту після складання ним повноважень, зараз особливо на часі.

"Адже незабаром у президентському кабінеті зміниться господар. Варто нагадати, що гарантії, які запропоновані у законопроекті, про який йдеться, містять законодавства більшості країн світу, де існує інститут президентства", - вважає він.

Як відомо, група депутатів на чолі з більшовиком Валерієм Пустовойтенком внесла законопроект гарантій президента. Серед іншого пропонується, щоб відставний глава держави притягувався до кримінальної відповідальності лише за згоди 300 депутатів.

"Українська правда"

Читайте також:

КУЧМА ПОГОДИВСЯ НА ГАРАНТІЇ: за злочини відповідати за згоди 300 депутатів

Пустовойтенко пропонує створити для Кучми патронатну службу при АП

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua