Любов до Януковича досягається без тиску і коштує до 1 гривні?

2 перегляди
Четвер, 22 липня 2004, 14:41
У Сумах голів квартальних комітетів міста примушують збирати підписи на підтримку кандидата в президенти України Віктора Януковича.

Про це повідомляє прес-служба сумської облорганізації Української народної партії.

За їх даними, в управлінні територій двох районів міста були проведені збори з головами квартальних комітетів. Посадові особи місцевого самоврядування поставили перед "квартальними" завдання зібрати підписи на підтримку Януковича.

Збирачам підписів обіцяно винагороду в розмірі 1 гривні за кожен підпис. Крім цього, голови квартальних комітетів повинні записувати в окремий зошит прізвища та адреси виборців, які відмовилися ставить підписи на підтримку.

Серед сумських студентів також ведеться робота по залученню бажаючих збирати підписи за Януковича, яку проводить адміністрація новоствореного Сумського національного університету.

За словам студентів, бажаючих збирати підписи за Януковича досить мало в зв’язку з
низькою вартістю послуг – від 50 копійок до 1 гривні за підпис.

Водночас довірена особа Януковича, представник Партії регіонів Володимир Рибак в інтерв'ю Бі-Бі-Сі заявив, що прихильники прем'єра продовжують збирати підписи.

"Ми будемо продовжувати. Скільки буде бажаючих, стільки й буде зібрано. Я думаю, що за Віктора Федоровича Януковича буде не один мільйон підписів. А звинувачення – я вважаю, що усе це елементи політичної боротьби",- заявив Рибак.

Він також зазначив, що арбітром у таких ситуаціях мають бути не політичні сили, а Центральна виборча комісія.

Рибак нагадав, що і сам Янукович, і керівники виборчого штабу неодноразово висловлювалися проти залучення адміністративних важелів, оскільки це може зашкодити йому.

"Я, наприклад, за те, щоб виключити адміністративний ресурс узагалі. Тільки методи переконання, зустрічі, те, що передбачено законом, щоб люди могли розібратися, чого вони хочуть, яку країну і з ким вони хочуть бачити", - сказав він.

"Давайте ми будемо розповідати про нашого кандидата, а люди розберуться. Досить тиснути на людей, досить!", – сказав Рибак.

Як відомо, напередодні штаб Януковича заявив, що вони зібрали мільйон підписів на підтримку прем'єра, у той час як за законом треба лише 500 тисяч.


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua