Ющенко вимагає від газети Кабміна брати гроші з Януковича

Четвер, 29 липня 2004, 17:35
Довірена особа кандидата у президенти Ющенка нардеп Микола Катеринчук подав скаргу до Центрвиборчкому на газету "Урядовий кур’єр" за публікацію статті про Януковича.

Газета, на думку Катеринчука, порушує порядок передвиборчої агітації та принцип рівних умов у використанні ЗМІ.

У скарзі йдеться, що у газети 27 липня на другій шпальті надруковала статтю "Молодіжній політиці – державний пріоритет", яка, стверджує Катеринчук, має "агітаційний характер" за Януковича.

Також позивач стверджує, що угоди між редакції і кандидатом у президенти Януковичем не існує, тому не може бути відповідної проплати за публікацію з виборчого фонду кандидата.

На думку народного депутата, дії редакції "Урядовий кур’єр" є такими, що порушують закон, а тому мають бути визнані неправомірними, повідомляє прес-служба штабу Ющенка

Крім того, Катеринчук прокоментував заяву СДПУ(о) про їхню перемогу у суді над Ющенком за фразу, коли він назвав есдеків "партією фашистської спрямованості".

Доказом замовного характеру справи Катеринчук вважає "конспіративність" судового процесу, адже Ющенка не повідомили про місце, час та предмет судового розгляду.

Коментуючи реакцію блоку "Наша Україна" на рішення суду, Катеринчук заявив, що юристи "Нашої України" вже готують апеляцію з процедурних питань.

Крім того, Микола Катеринчук відзначив, що, згідно з чинним законодавством, народні депутати не несуть відповідальності за зміст своїх виступів у Верховній Раді. Таким чином, парламентарі мають можливість вільно висловлювати свої думки стосовно тих чи інших подій.

Як відомо, Шевченківський суд Києва задовольнив позов СДПУ(о) до Ющенка та визнав недостовірною інформацію, оприлюднену ним з трибуни українського парламенту, щодо причетності СДПУ(о) до організації кримінального заколоту під час виборів у Мукачевому та фашистської спрямованості її діяльності.

Читайте також:

СДПУ(О) ВИГРАЛА У ЮЩЕНКА СУД. Але він наполягає: вони "фашисти"
powered by lun.ua