БРОДСЬКИЙ ВИГРАВ У ЯНУКОВИЧА. І ТЕПЕР ЗНІМАТИМЕ ЙОГО З ВИБОРІВ

Четвер, 12 серпня 2004, 17:32
Кандидат у президенти Михайло Бродський буде домагатися від Верховного суду зняття кандидата Віктора Януковича з виборів.

Про це заявив уповноважений Бродського в ЦВК Ростислав Моховиков. За його словами, зафіксовано чимало порушень з боку команди Януковича, повідомляє "Громадське радіо".

Перед цим у четвер Верховний суд відмовив у задоволенні скарги Партії регіонів, яка просила визнати незаконною реєстрацію Бродського кандидатом у президенти.

Верховний суд ухвалив, що ЦВК при прийнятті постанови про реєстрацію Бродського кандидатом обговорювала положення передвиборчої програми кандидата, у тому числі оскаржені Партією регіонів.

За результатами обговорення ЦВК не виявив підстав для звертання до Верховного суду, зазначає Інтерфакс-Україна.

У рішенні Верховного суду також відзначається, що питання про посягання на честь і гідність кандидата може бути предметом окремого судового позову.

Рішення Верховного суду остаточне й оскарженню не підлягає.

Представник Януковича в ЦВК Степан Гавриш в інтерв'ю журналістам після оголошення судового рішення заявив, що воно є "формальним, побудованим на суб'єктивних позиціях суддів Верховного суду".

Разом з тим, Партія регіонів більше не має наміру "піднімати це питання", сказав Гавриш.

Приводом для подання у Верховний суд партія Януковича назвала те, що "передвиборча програма Бродського містить положення, які посягають на права і свободи людини, розпалюють міжетнічну ворожнечу".

До таких вони віднесли тези: "Смерту кару треба відновити".

"Якщо країна піде нинішнім шляхом, то нас очікує дикий поліцейсько-олігархічний капіталізм... вся країна перетвориться на сьогоднішній Донецьк, де багато років хазяйнував висуванець влади Віктор Янукович..."

"Буде остаточно сформовано суспільство нерівних можливостей, де одиниці з легкістю "дерибанять" бюджет цілої країни та величезні народні підприємства, а мільйони громадян змушені виживати на жебрацькі зарплати та ганебні пенсії".

Як сказано у скарзі Партії регіонів, "вказана інформація є негативною і завідомо неправдивою, образливою і наклепницькою по відношенню до Януковича В.Ф."

Водночас штаб Бродського заявив, що подання до Верховного суду – "чергове замовлення правлячої кліки на знищення опозиції, зняття з виборів кандидата, що відкрито протидіє нинішньому режиму".

Бродський йде на президентські вибори шляхом самовисування. Він зареєстрований кандидатом 28 липня. На виборах він збирається агітувати проти Януковича. Представники очолюваної Бродським партії "Яблуко" керують штабами Ющенка в ряді регіонів.

Читайте також:

ЯНУКОВИЧ ХОЧЕ ЗНЯТИ БРОДСЬКОГО - ЗА ЗВИНУВАЧЕННЯ В "ДЕРИБАНІ"powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!