Вітренко доведе Симоненку, що він брехав стосовно Кучми

Понеділок, 16 серпня 2004, 13:33
Кандидат в президенти, лідер Прогресивної соціалістичної партії Наталія Вітренко має намір подати судовий позов до кандидата в президенти Петра Симоненка про захист її честі та гідності.

Як повідомила Вітренко, таке рішення вона прийняла під час перебування в Чернігові на зустрічах з виборцями.

Як пояснила Вітренко, їй стало відомо, що під час зустрічей Симоненка з виборцями Сум та Одеси, лідер комуністів розповсюджував про неї неправдиву інформацію.

Зокрема, пояснила лідер ПСПУ, в Одесі лідер комуністів заявив, що Вітренко під час останніх парламентських виборів в Україні, набравши 3,2% голосів виборців, не пройшла до парламенту і передала ці голоси Леоніду Кучмі.

Як зазначив довірена особа Вітренко Володимир Марченко, "це поширення свідомої неправди і це Симоненко добре знає".

"Закон про вибори народних депутатів України не передбачає передачі голосів будь-кому, в тому числі президенту країни, взагалі ніякій фізичній особі, лідерам блоку чи партії", - додав він.

Тобто, Симоненко "вкидає в суспільну свідомість неправдиву інформацію, що Вітренко передає голоси виборців владі" і цим змушує кандидата від ПСПУ виправдовуватись перед виборцями, підкреслив Марченко.

Щодо Сум, то там, за словами довіреної особи лідера ПСПУ, Симоненко заявив, що Вітренко не підтримала його у другому турі президентських виборів 1999 і він "залишився сам на сам з існуючим режимом".

Цим, за словами Марченка, Симоненко сформував на Сумщині уяву, що Вітренко співпрацювала на виборах 99-го року з Кучмою, а не підтримувала лідера комуністів.

При цьому, зазначив Марченко, лідер комуністів з безпосереднього спілкування з Вітренко знав, що вона підтримує саме його, а не Кучму, знав також з рішень ЦК ПСПУ про його підтримку, які були тоді оприлюднені.

Симоненко також знав і про виграний торік Вітренко суд з газетою "Комуніст" за статтю "ПСПУ – партия содействия президенту Украины", наголосив довірена особа кандидата.

"Тобто, і в Сумах, і в Одесі Симоненко поширював про Вітренко неправдиву інформацію з метою підірвати її ділову репутацію в очах виборців" - , заявив Марченко.

Сама Вітренко зазначила, що у випадку, якщо Симоненко й надалі продовжуватиме дезінформувати громадян України щодо діяльності ПСПУ та її особисто, то вона змушена буде звертатись до суду про притягнення Симоненка до кримінальної відповідальності за обман виборців.

УНІАНpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!