Теракт на Троєщині зовсім не схожий на замах на Вітренко

Субота, 28 серпня 2004, 12:23
Представники міліції не бачать політичного підтексту у затриманні підозрюваних
у скоєнні вибухів на речовому ринку "Троєщина".

Про це заявив на прес-конференції у суботу заступник міністра внутрішніх справ, керівник київської міліції Олександр Міленін.

"Яка політика?" – запитав представник міліції на прохання прокоментувати заяви, що затримання підозрюваних є спробою дискредитації опозиції.

Він також заперечив, що випадок зі звинувачення членів УНП у вибуху на "Троєщині" нагадує провокацію проти Олександра Мороза у 1999 році, коли його прихильника звинуватили у замаху на лідерку ПСПУ Наталю Вітренко.

"Нас (випадок з Морозом) це не стосується", - сказав Міленін.

Відкидаючи політичні мотиви дій міліції, Міленін також наголосив, що з початку серед версій, що відпрацьовувалися міліцією, не було політичної і слідчі самі "були шоковані" зізнаннями підозрюваних.

Від перерахував, що спочатку серед версій були лише дестабілізація роботи ринку, розборки між кримінальними угрупуваннями та протиріччя між засновниками ринку.

Як відомо, 26 серпня київська міліція затримала "організоване злочинне угрупування" у кількості чотирьох осіб, за підозрою у скоєнні вибухів на ринку "Троєщина". Двоє із затриманих мають посвідчення Української народної партії, що входить у блок Ющенка. Ще один затриманий співробітник 5-го каналу.

20 серпня на ринку "Троєщина" пролунало два вибухи, внаслідок чого постраждало 14 осіб, одна жінка померла від травм.

Українська правда

Читайте також:

ТЕРОРИСТИ З ТРОЄЩИНИ ЗІЗНАЛИСЯ В ПІДГОТОВЦІ ПЕРЕВОРОТУ. БЕЗ АДВОКАТІВ

ТЕРОРИСТ ІЗ ТРОЄЩИНСЬКОГО РИНКУ ПРАЦЮЄ НА "5 КАНАЛІ"

ЩОБ ЗГАНЬБИТИ ЮЩЕНКА, МІЛІЦІЯ ЗРОБИТЬ ТЕРОРИСТКОЮ ВАГІТНУ ЖІНКУ?

Міліція звинувачує в підриві "Троєщини" членів блоку Ющенкаpowered by lun.ua