Кінах звинуватив уряд Януковича у брехні

3 перегляди
Понеділок, 30 серпня 2004, 10:41
Лідер Партії промисловців і підприємців, кандидат у президенти Анатолій Кінах вважає необ'єктивними заяви уряду Віктора Януковича про підвищення зарплат і пенсій через зростання цін, яке їх перевищує.

Про це він заявив під час зустрічі з жителями Черкаської області в ході дводенного передвиборчого туру.

За словами Кінаха, заяви про зростання добробуту громадян через організоване урядом підвищення зарплат і пенсій необ'єктивні, оскільки не відображають реального стану доходів громадян, тому що в цей же час відбулось значне зростання споживчих цін.

"Треба чесно сказати, що це не підвищення (зарплат і пенсій), а компенсація того зростання цін, яке відбулось за останні півтора року", - сказав Кінах.

Кінах заявив, що вважає подібні заяви уряду про поліпшення життєвого рівня громадян ознакою відсутності у влади реального бачення економічної ситуації в Україні.

"Життя погіршується, а з усіх боків чути реляції, що все добре. Це ознака того, що структури влади дуже далекі від людей", - сказав Кінах.

Кінах заявив, що вважає за необхідне повернути обласні енергопостачальні компанії державну власність. Він назвав помилковим здійснення приватизації обласних енергопостачальних компаній.

Зі слів Кінаха, державі необхідно провести повернути у свою власність обленерго з метою забезпечення безпеки життєдіяльності громадян.

"Я думаю, що треба виправляти цю помилку по обленерго. Тому що там саме присутність держави повинна бути максимальною. І держава повинна тримати руку на цьому рубильнику, тому що це безпека й життєдіяльність мільйонів людей. Це я буду втілювати в життя і далі. Це було моєю життєвою позицією на всіх етапах, і я маю надію, що зможу робити це більш ефективно", - сказав він.

Як повідомлялось, у січні президент Кучма доручив Кабінету міністрів створити на основі державних пакетів акцій обленерго державну акціонерну компанію "Енергетична компанія України".

Українські новини


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua