Чи буде реприватизація UMC, залежить від... Конституційного суду

1 перегляд
Понеділок, 30 серпня 2004, 15:37
Генпрокуратура після отримання рішення Господарського суду Києва щодо законності продажу "Укртелеком" російській компанії "Мобільні телесистеми" акцій UMC продовжує вважати, що "Укртелеком" не мав права цього робити.

Про це заявив на прес-конференції керівник прес-служби Генпрокуратури Сергій Руденко, повідомляє УНІАН.

За його словами, "Генпрокуратура на підставі чинного законодавства України вважала і продовжує вважати, що, відповідно до плану приватизації, "Укртелеком" підпадає під дію нормативних актів, які забороняють відчуження майна необоротних активів, що належать акціонерному товариству, здійснення операцій з борговими вимогами, якщо на дату укладення відповідного договору балансова вартість таких активів перевищує 14 тис. євро, або перевищує 10% підсумкового балансу відритого акціонерного товариства".

У зв'язку з цим, зазначив Руденко, є необхідність отримання офіційного тлумачення пунктів Державної програми приватизації на 2000-2002 роки та закону "Про особливості приватизації "Укртелеком".

Виходячи з цього, Генпрокуратура направила до Конституційного Суду України відповідне подання. І тільки після отримання офіційного тлумачення Генпрокуратура плануватиме свої подальші дії щодо рішення Господарського суду відносно продажу компанії UMC.

Як відомо, 12 серпня Київський господарський суд підтвердив законність продажу 51% акцій компанії UMC, що належали національному оператору зв'язку "Укртелеком" і відмовив у задоволенні позову Генпрокуратури.

Читайте також:

Демобілізація Льовочкіна

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua