Павловского і Гельмана вимагають оголосити персонами нон-гарата

1 перегляд
Понеділок, 30 серпня 2004, 17:23
Кандидат в президенти Михайло Бродський пропонує оголосити персонами нон-грата в Україні російських політтехнологів Гліба Павловського і Марата Гельмана

"Я припускаю, що ескалація напруженості в Україні, в тому числі вибухи, пов'язані з ними масові акції на Троєщинському ринку – це цілком може бути розробка Павловського і Гельмана", - заявив Бродський.

"Вже надто троєщинські події нагадують почерк цих політтехнологів", - додав Бродський, слова якого наводить прес-служба партії "Яблуко".

"Ці добродії вже давно ведуть в нашій країні деструктивну діяльність. І Україні було б набагато спокійніше, якщо б вона була від них ізольована", - заявив лідер партії "Яблуко".

"По-моєму, вони заслуговують на оголошення їх персонами нон-грата. Вони несуть моральну відповідальність, а кримінальну відповідальність понесуть безпосередні організатори і виконавці терактів, замовлених владою", - сказав він.

У той же час Бродський сказав, що не хотів би перебільшувати роль "цих добродіїв в історії".

"Схожі методи ще в 1933 році використав Гітлер, який підпалив Рейхстаг з тим, щоб перекласти провину на своїх опонентів", - сказав він.

Лідер "Яблука" також застеріг: "Якщо сьогодні не вжити заходів, завтра у Києві почнуть вибухати не тільки ринки, але і житлові будинки".

"Сьогоднішня влада, що бореться за виживання - це "беспрєдєльщік", а ті, хто їй допомагають - циніки. У цьому я впевнений. І думаю, що до кінця виборів ми побачимо не тільки вибухи", - заявив Бродський.

"Українська правда"

Читайте також:

Троєщина – Каширське шосе Януковича?

Україна, 1933-й?! Сумні історичні паралелі

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua