Тігіпко радить міліції не охороняти біг-борди Януковича

Понеділок, 30 серпня 2004, 18:08
Кандидат у президенти Віктор Янукович вирушить у передвиборчі тури за тридцять-сорок днів до виборів.

Про це заявив керівник виборчого штабу Януковича Сергій Тігіпко у понеділок під час конференції у штабі кандидата.

На запитання, чи вистачить йому цього часу, адже інші кандидати провели в турах вже два місяці, Тігіпко сказав, що Янукович в цей час працював як глава уряду.

"Давайте не забувати, що є ще й країна, яка потребує рішень і сьогодні позбавити уряд прем’єр-міністра було б недоцільно. Хай працює як прем’єр-міністр, менше буде агітації. Прийде час, він вийде в регіони і говоритиме про політичні справи", - сказав керівник виборчого штабу.

На запитання про те, скільки наразі штаб розмістив біг-бордів і плакатів, Тігіпко сказав, що не пам’ятає, нагадавши, що минулого разу називав цифру 285 чи 250. Точну цифру він пообіцяв назвати наступного разу.

Тігіпко також на наступній прес-конференції пообіцяв роздати всі зразки листівок і прокоментувати всі цифри, які там є, а також точно сказати, чому слід голосувати за Януковича.

Щодо інформації про те, що в деяких областях біг-борди охороняє міліція, то Тігіпко сказав, що це "дурна справа", оскільки їм дешевше біг-борд надрукувати і замініти, ніж його охороняти.

Як відомо, раніше повідомлялося, що на Закарпатті щоночі по два співробітники патрульно-постової служби МВС охороняють біг-борди кандидата в президенти Віктора Януковича. Губернатором Закарпаття є член СДПУ(о) Іван Різак, який за даними представників Ющенка, особисто контролює кампанію Януковича на Закарпатті.

"Українська правда"

Читайте також:

Біг-морди щоночі охороняють по два міліціонера

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua