"Технічні кандидати" розізлили Ківалова

4 перегляди
Понеділок, 30 серпня 2004, 20:33
Чимало голів та секретарів територіальних виборчих комісій, призначених ЦВК, відмовляються від своїх посад.

Подібне сталося у 129, 130 і 131 виборчих округах, які знаходяться у Миколаївській області, повідомляє прес-служба Центрвиборчкому.

Відповідальність за дії цих людей несуть кандидати на пост президента України, які їх запропонували, зазначає ЦВК.

"Серед членів комісій є люди, які могли б справитися з обов'язками голів та секретарів, але згідно з законом на ці посади передбачена квота", – відзначив глава ЦВК Сергій Ківалов.

"Зараз ЦВК замість того, щоб займатися наступними питаннями по організації проведення виборів витрачає час на повторне формування складу комісій", - додав Ківалов.

Як випливає із інформації на сайті ЦВК, в комісії №129 керівну посаду займає людина кандидата в президенти Бойка; в комісії округу №130 на керівних посадах люди Ржавського, Душина, Чорновіла, в комісії округу № 131 керують люди Черновецького і Базилюка.

Всіх їх прийнято вважати "технічними кандидатами", які крім іншого представляють у виборчих комісіях інтереси фаворитів виборів. Серед перерахованих усі, окрім представника Черновецького, вважаються людьми "технічних кандидатів" Януковича.

За деякими підрахунками, загалом на цих виборах Янукович має 12 "технічних кандидатів". На думку опозиції, вони висунулися з тим, щоб місця у керівництві виборчих комісій не посіли представники опонентів Януковича.

Як відомо, керівництво виборчкомів розподіляється пропорційно між усіма 26 кандидатами.

Читайте також:

"Янукович? Козак?" - "Яка вам різниця?"

Технічні кандидати, чиї ви будете?

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua