З будинку, який мав стати резиденцією Кучми, зроблять музей

Вівторок, 31 серпня 2004, 20:12
Президент України Леонід Кучма підписав указ про створення музейно-культурного центру "Мистецькі шедеври України", який розміститься в "Будинку з химерами".

Про це у вівторок повідомляє прес-служба президента.

"З метою популяризації неоціненних художніх надбань національної культурної спадщини та розвитку музейної справи" Кучма доручив Кабінету міністрів утворити у місячний строк Музейно-культурний центр на базі пам'ятки архітектури — будинку В.Городецького.

Також указ доручає передбачати під час розроблення законопроектів про Державний бюджет України на 2005 та наступні роки видатки для забезпечення діяльності Центру.

Міністерство культури й мистецтв разом з Державним управлінням справами має розробити у місячний строк концепцію діяльності Центру, визначити порядок його роботи, передбачивши широкий доступ відвідувачів до експозиції.

Державний комітет телебачення й радіомовлення України зобов’язано забезпечити висвітлення заходів, пов'язаних з підготовкою експозиції та відкриттям Центру.

Як відомо, раніше передбачалося, що будинок з химерами мав стати офіційною резиденцією президента України Кучми на час ремонту Маріїнського палацу.
powered by lun.ua