ФРАКЦІЯ ЛИТВИНА ВИЙШЛА З БІЛЬШОСТІ. Бо їм викрутили руки і зрадили

П'ятниця, 10 вересня 2004, 10:24
Фракція Народної аграрної партії призупинила членство у парламентській більшості.

"Ми вважаємо себе вільними від коаліційних зобов'язань і призупиняємо членство у парламентській більшості", - оголосив із трибуни лідер фракції НАПУ Михайло Гладій.

Гладій розповів, що фракція сподівалася на підтримку більшості, коли "неприйнятними для демократичного суспільства методами щодо НАПУ послуговувались певні політичні сили та окремі посадовці від влади".

За словами Гладія, це "проявлялося в політичному та адміністративному тиску, порушенні владними структурами своїх зобов'язань, цькування людей, які пов'язали з нашою партією свою долю і свої сподівання".

За словами депутата, на НАПУ "накинулися самозванні захисники українського села".

Аграрники сподівалися бути почутими з боку сил, "які якщо не є нашими однодумцями, то хоча б партнерами за спільно підписаними угодами".

"В зв’язку з цим у нас були всі підстави розраховувати на відповідну реакцію партнерів із парламентської більшості та урядової коаліції".

"Адже партійці аграрники з самого початку постійно і в повному обсязі виконують свої коаліційні зобов’язання, іноді поступаючись при цьому навіть власними інтересами", - сказав він.

Гладій розповів, що замість підтримки, кампанія набула ще більш цинічні форми:

"У хід іде все: викручування рук, факти звільнення з посад, чи навпаки обіцянки всіляких влад лідерам наших регіональних організацій та осередків, рядовим патрійцям, які у такий спосіб агітують за масовий перехід до інших політичних структур".

"Нас хвилює цілком очевидний факт, що інтриги проти народу і Аграрної партії України, утиски громадян, які поділяють її програму та погляди – це демонстративне заперечення прав людей на свободу політичного та партійного вибору", - зауважив він.

Гладій сказав, що призупинення членства в більшості викликано "відсутністю узгоджених і конструктивних дій всередині парламентської більшості".

Це, за його словами, "суттєво обмежує можливості фракції на прийняття і впровадження політичних рішень в межах парламентсько-урядової коаліції".

Заява Гладія була зустріта оплесками депутатів із опозиційних фракцій, а також віце-спікера Зінченка.

Як відомо, лідером Народної аграрної партії є Володимир Литвин. Останнім часом НАПУ потерпає від спроб перетягнути людей з боку Селянської партії, яку очолює подруга Людмили Кучми Тетяна Засуха.

У четвер своє членство у більшості призупинили 15 депутатів фракції "Демініціативи-Народовладдя" та депутати з фракції "Центр".

"Українська Правда"

Читайте також:

15 ДЕПУТАТІВ ІЗ ГРУПИ ГАВРИША ВИЙШЛИ З БІЛЬШОСТІ

ДЕПУТАТИ "ЦЕНТРУ" ВИЙШЛИ ІЗ БІЛЬШОСТІ. Щоб не було "інсинуацій"
powered by lun.ua