Кравчук пропонує "нанюханих" зрадників більшості ставити на коліна

П'ятниця, 10 вересня 2004, 13:12
Лідер фракції СДПУ(о) Леонід Кравчук вважає, що при виході ряду депутатів з парламентської більшості вони керувалися тільки "думками про свої кишені".

Про це він заявив, виступаючи на другому позачерговому з'їзді Всеукраїнської громадської організації "Союз споживачів України", що проходить у п'ятницю в Києві.

"Уже депутати нюхають, хто буде президентом, уже розкладають яйця по кошиках", - відзначив Кравчук.

На його думку, це свідчить про те, що деякі парламентарії "утратили не тільки здоровий глузд, але і залишки совісті, намагаючись за ці кілька днів до виборів забрати усе, що можна забрати, навіть більше, ніж можуть віднести".

"Чи можна з такими людьми говорити тихо? Їх потрібно ставити на місце - на коліна перед народом. Який приклад вони подають?" - підкреслив Кравчук. "Давайте зупинимо цю вакханалію", - закликав він.

Фракція СДПУ(о) входить до парламентської більшості. Вона четверта за чисельністю серед 12 депутатських об'єднань і нараховує 40 парламентаріїв.

Як повідомлялося, за 2 дні парламентська більшість втратила 47 депутатів.

У четвер членство в парламентській більшості призупинили 15 з 30 членів групи "Демократичні ініціативи-Народовладдя" через "порушення комунікації між більшістю й урядом".

У п'ятницю фракція Народної аграрної партії України в повному складі (21 депутат) призупинила членство в більшості. 11 з 16 депутатів "Центру" вийшли з більшості.

Інтерфакс-Україна

Читайте також:

ДЕПУТАТИ "ЦЕНТРА" ВИЙШЛИ З БІЛЬШОСТІ. Щоб не було інсинуацій

ФРАКЦІЯ ЛИТВИНА ТАКИ ВИЙШЛА З БІЛЬШОСТІ

15 ДЕПУТАТІВ ІЗ ГРУПИ ГАВРИША ВИЙШЛИ З БІЛЬШОСТІpowered by lun.ua