Симоненку шкода, що більшість розвалилася

Субота, 11 вересня 2004, 11:49
Лідер Компартії Петро Симоненко прогнозує загрозу політреформі після виходу із парламентської більшості групи депутатів.

"Зрозуміло, що нинішній вихід окремих депутатів зі складу парламентської більшості ставить під загрозу процес внесення змін до Конституції України ще до виборів глави держави", - наголосив Симоненко, спілкуючись з виборцями Луганщини.

Як передає прес-служба КПУ, Симоненко вважає вихід депутатів із більшості "початком нової боротьби політичних угрупувань за перерозподіл власності".

Це також свідчить і про "зацікавленість окремих представників великого капіталу зберегти усі важелі влади лише в руках президента".

Як відомо, у четвер-п'ятницю було оголошено про вихід із більшості групи "Центр" і призупинення членства у ній фракції Народної аграрної партії та 15 депутатів "Демініціативи-Народовладдя". Щоправда, троє депутатів потім заявили, що не призупиняли членство.

"Українська Правда"

Читайте також:

Трьох депутатів Гавриша повернули у більшість

Шуфрич не вірить у відставку Януковича і шукає 1-2 депутатів

Радник Медведчука: зрадники більшості лише хочуть поторгуватися

Заступник Медведчука думає, що в розвалі більшості винен "Кентавр"

Кравчук пропонує "нанюханих" зрадників більшості ставити на коліна

ДЕПУТАТИ "ЦЕНТРУ" ВИЙШЛИ ІЗ БІЛЬШОСТІ. Щоб не було "інсинуацій"

15 ДЕПУТАТІВ ІЗ ГРУПИ ГАВРИША ВИЙШЛИ З БІЛЬШОСТІ

ФРАКЦІЯ ЛИТВИНА ТАКИ ВИЙШЛА З БІЛЬШОСТІ


Читайте також новий розділ "Української правди", присвячений виборам президента: що найбільше не подобається Тігіпку в Ющенку, чому біг-борди Януковича коштують лише 54 гривні, як Мороз став "паханом", чому "Віагра" підтримує Януковича, де з'явилося гасло "Росія плаче – Янукович скаче" та яку велику гру затіяв Медведчук.
powered by lun.ua