СБУ спіймала чотирьох шпигунів

Понеділок, 13 вересня 2004, 11:55
СБУ у Києві затримала чотирьох іноземців, які займалися протиправною діяльністю під керівництвом "колишнього" кадрового співробітника іноземної спецслужби.

Про це йдеться в повідомленні прес-центру СБУ щодо вжиття заходів у сфері боротьби з тероризмом, охорони державної таємниці, контррозвідувального захисту економіки, протидії корупції та організованій злочинності.

Зокрема, відзначили у прес-центрі, серйозних заходів Службою безпеки України вжито у сфері охорони і контррозвідувального захисту державної таємниці.

Створено відповідну нормативно-правову базу та суттєво оптимізовано систему охорони державних секретів, що дозволило значно підвищити рівень захисту державної таємниці, а також заощадити державі майже 40 млн. грн.

Завдяки вжитим контррозвідкою заходам вдалося запобігти заподіянню великих збитків у сфері економічної та інформаційної безпеки держави.

Зокрема, у Луганській області припинено спробу посадових осіб одного з науково-дослідних інститутів передати за кордон науково-технічну документацію, у якій містилися відомості, що становлять конфіденційну інформацію, яка є власністю держави.

У Хмельницькій та Запорізькій областях запобігли фактам витоку за кордон важливих відомостей, що становлять державну таємницю. Розслідування кримінальних справ за даними фактами закінчено, і вони перебувають на розгляді у судах.

У Києві, згідно з вироком суду, визнано винними і засуджено чотирьох іноземців, котрі займалися протиправною діяльністю під керівництвом "колишнього" кадрового співробітника іноземної спецслужби.

УНІАН

Читайте також розділ "Української правди", присвячений виборам президента: як Мороз може перемогти на виборах президента, що сказала Ющенку його мама, за що Зінченко пропонує дякувати Медведчуку, що найбільше не подобається Тігіпку в Ющенку, як Мороз став "паханом".powered by lun.ua