Сумські есдеки в спортивних костюмах кидалися яйцями

Понеділок, 13 вересня 2004, 14:35
Закиданням яйцями і помідорами завершився похід активістів студентського опору до Сумського національного аграрного університету.

Коли біля сорока протестуючих підійшли до аграрного університету, там проходив мітинг на підтримку його ректора Олександра Царенка.

Як відомо, Царенко є членом СДПУ(о), під його керівництвом до аграрного університету повинні були приєднатися ще два вузи, і проти цього влітку було організовано похід студентів.

У понеділок на тисячному мітингу знаходилися студенти аграрного університету, а також "велика кількість молодих людей у спортивних костюмах", повідомляє сайт "Обком".

Вів мітинг Олександр Скляров - заступник голови обласної організації СДПУ(о), який зараз працює в СНАУ. Він розкритикував протестуючих студентів, які "каламутять воду і не дають спокійно вчитися".

Під час його виступу з юрби, що мітингувала, убік протестантів, які підійшли, полетіли яйця і помідори.

"За ствердженнями очевидців, акція була спланована, тому що яйця і помідори принесли в однакових пакетах, причому яйця були прямо в лотках. Яєць було дуже багато, справжній дощ", - відзначає "Обком".

"Протестуючі почали відступати і їх видавили за межі агроуніверситету. При цьому кількох людей побили, а в журналіста газети "Панорама" вихопили фотокамеру", - повідомляє сайт.

До закінчення акції прибула і міліція.


Читайте також розділ "Української правди", присвячений виборам президента: як Мороз може перемогти на виборах президента, що сказала Ющенку його мама, за що Зінченко пропонує дякувати Медведчуку, що найбільше не подобається Тігіпку в Ющенку, як Мороз став "паханом".powered by lun.ua