СБУ "відстукала" Морозу, що в нього рейтинг 16%

Середа, 15 вересня 2004, 13:48
Кандидат у президенти Олександр Мороз заявляє, що його підтримують зараз 16% українців.

Такі дані соціологічних досліджень він оприлюднив на прес-конференції у Черкасах, повідомляє прес-служба Черкаського штабу Віктора Ющенка.

Лідер соціалістів розповів, що 25% українців підтримують Ющенка, 16% - Мороза, 14% - Симоненка, 9,2% - Януковича",

За його словами, такі цифри є правильними, оскільки дослідження думки електорату здійснювала Служби Безпеки України.

Крім того, Мороз пояснив інтенсивне проведення різноманітних акцій на підтримку кандидата Януковича тим, що "після збору підписів рейтинг Януковича впав на 5"%.

Раніше, коментуючи в областях, звідки Мороз отримує дані про свої рейтинги, він зазначав, що їх передають джерела в СБУ.

"Це Коробова вважає, що дані соцопитувань приходять з АП. Насправді адміністрація нею тільки користується. А готує їх Служба Безпеки. Цю інформацію ми "знімаємо" до АП. Я читаю цю інформацію частіше самого президента і раніше за нього", - сказав Мороз у Черкасах, цитує його "Обком".

Як відомо, згідно з останніми опитуваннями "Демініціатив" і СОЦІСу, рейтинг Мороза складає 6%.

Читайте також:

Мороз не буде давати гроші на газету "Грані+", а Коробову обвинуватив у роботі на Ющенка

Чому судимості Януковича більше не повинні лякати людей, що спільного між Катериною Чумаченко та Миколою Мельниченком, хто з кандидатів збирається забрати в Порошенка "5 канал", що сказала Ющенку його мама, за що Зінченко пропонує дякувати Медведчуку - читайте про це у розділі "Української правди", присвяченому виборам президента.powered by lun.ua