Янукович після виборів не дасть себе не поважати

Четвер, 16 вересня 2004, 18:48
Прем'єр-міністр України Віктор Янукович виступає за необхідність підписання угоди між громадянами, суспільними групами і всіма галузями і рівнями влади, спрямованого на запобігання діям, які шкодять суспільному благу.

Про це він заявив у четвер, виступаючи на урочистих зборах з нагоди 170-річчя Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Янукович підкреслив, що громадянам України необхідна участь у громадських процесах і формуванні громадських організацій, у першу чергу політичних партій. "Наше головне завдання це об'єднання зусиль суспільства ", - сказав він.

"В Україні має бути підписана угода між усіма громадянами, усіма громадськими організаціями і всіма рівнями і галузями влади", - сказав Янукович.

Основною тезою такої угоди, за його словами, повинні бути слова: "Ніхто не буде робити жодних дій, які шкодять загальному благу, а протиріччя вирішуються на користь тих, чия позиція приносить велику користь суспільству".

При цьому, підкреслив прем'єр, "жодні протиріччя між нами не можуть бути приводом для неповаги до кого-небудь". "Саме так відбувається в кожній нормальній родині, саме так повинні діяти і ми", - сказав він.

Янукович також відзначив, що така угода стане "консолідацією всього суспільства".

Він поздоровив учасників засідання з ювілеєм і оцінив вагомий внесок київського університету в розвиток національної освіти. "За освіту в Україні має відповідати держава", - сказав прем'єр, додавши, що Україна завжди славилася світовим рівнем освіти, чому служить приклад ювіляра.

Прем'єр висловився за необхідність державної підтримки вищої освіти в Україні, збільшення фінансування охорони здоров'я, підвищення зарплат вчителям і викладачам вузів.

Інтерфакс-Україна

Як Вітренко конкуруватиме з Паоло Коельо, чому судимості Януковича більше не повинні лякати людей, що спільного між Катериною Чумаченко та Миколою Мельниченком, хто з кандидатів збирається забрати в Порошенка "5 канал", що сказала Ющенку його мама, за що Зінченко пропонує дякувати Медведчуку - читайте про це у розділі "Української правди", присвяченому виборам президента.

powered by lun.ua