ТИМОШЕНКО ОГОЛОСЯТЬ ДО МІЖНАРОДНОГО РОЗШУКУ?

Середа, 22 вересня 2004, 11:57
Головна військова прокуратура Росії має намір вимагати в суді взяття депутата Верховної Ради Юлії Тимошенко під варту й оголошення її до міжнародного розшуку.

Про це Українським Новинам
повідомило джерело в Головній військовій прокуратурі Росії.

За його словами, у вівторок, 21 вересня, Тимошенко мала з'явитися до російської прокуратури для пред'явлення їй обвинувачення в організації давання хабарів керівникам Міністерства оборони Росії.

Джерело повідомило, що Тимошенко не з'явилася на допит, і згідно з Карно-процесуальним кодексом Росії Головна військова прокуратура цієї країни готує документи для звернення до суду.

За словами джерела, у понеділок, 20 вересня, ГВП Росії одержала від Генпрокуратури України офіційне підтвердження вручення повістки Тимошенко, а також відеокасету, на якій зняте вручення Тимошенко повістки.

Як повідомлялося раніше, у понеділок, 20 вересня, Тимошенко спростувала інформацію про те, що вона одержала повістку від російської прокуратури.

Тимошенко сказала, що ні в якому разі не має наміру їхати до Росії, оскільки вважає організовану проти неї справу провокацією.

За словами Тимошенко, їй стало відомо, що якщо до 21 вересня вона не одержить повістку і не з'явиться до російської прокуратури, представники українських силових відомств мають намір насильно доставити її до Росії.

У зв'язку з цим Тимошенко заявила, що ні в якому разі не має наміру добровільно здаватися.

Прокуратура Росії 13 вересня винесла постанову про притягнення Тимошенко в якості обвинувачуваної за організацію давання кількаразових хабарів через посередника посадовим особам Міноборони Росії, що у взаєминах з корпорацією "Єдині енергетичні системи України" представляли інтереси національної оборони Росії.

Читайте також:

Тимошенко викликають до Росії через 90 мільйонів доларів

Мартинюк лякає Тимошенко небезпекою перетину кордону

ПРОТИ ТИМОШЕНКО ГОТУЮТЬ ТЕРАКТ І ВОНА ОБІЦЯЄ ВІДСТРІЛЮВАТИСЯ

У київської прокуратури є чотири дні, щоб знайти Тимошенко

Тимошенко викликають до Москви, у прокуратуру. Вона довідалася про це з новин

Депутат з СДПУ(о) перестав жаліти Тимошенко?

Депутат з СДПУ(о) захищає Тимошенко

Тимошенко викликають у Москву, до прокуратури. Вона довідалася про це з новинpowered by lun.ua