Волков впевнений, що Медведчук парламент "не заламає"

Середа, 22 вересня 2004, 13:27
Народний депутат України Олександр Волков вважає, що фракції, які сьогодні не беруть участі в голосуванні, в першу чергу шкодять прем'єр-міністру Віктору Януковичу, а не парламенту.

Про це він сказав журналістам, коментуючи відмову фракцій СДПУ(о), “Трудова Україна” і “Регіони України” від участі у голосуванні у сесійній залі.

Волков звернув увагу на те, що сьогодні опозиційні депутати і деякі депутати більшості демонструють, що можуть працювати і без цих трьох фракцій досить успішно. Тому їхню позицію він охарактеризував як "не від великого розуму". "Те, що вони блокують, я не розумію, чого вони добиваються", - сказав Волков.

Він наголосив, що сьогодні головним питанням є прийняття бюджету на наступний рік, і блокування роботи парламенту може заблокувати і бюджет.

Сам Волков виступає категорично проти перенесення розгляду проекту бюджету-2005 на післявиборчий період: "Я буду все робити, щоб це не відбулось, але сама прем'єрська фракція (“Регіони України”) незрозуміло веде себе у цьому питанні".

"Я розумію, є якісь амбіції у влади, в адміністрації президента, які давали вказівки, а може, і не давали покинути зал і не голосувати цим фракціям, але треба мати і свій розум, і доходити до того, що це сьогодні невигідно уряду", - сказав він.

Також Волков звернув увагу на те, що в понеділок і у вівторок голосуються законопроекти, узгоджені між лівими і правими силами, тобто таким чином вони показують, "що не вдасться сьогодні адміністрації президента заламати роботу, нашкодити ВР – не буде цього. Чим більше йде тиск з Банкової, тим більше консолідуються депутати".

Він наголосив, що вже йдуть розмови про створення парламентської більшості іншого формату, але висловив упевненість, що це - ситуативна ситуація, і більшості як не було, так і не буде найближчим часом.

Водночас, Волков зауважив, що на місці трьох вищезгаданих фракцій він би "дуже добре замислився, оскільки 226 твердих голосів вже є, і ними можна ухвалити будь-яке рішення".

УНІАНpowered by lun.ua