СУРКІС РОЗПОВІВ, ЩО ВИДІЛЯВ ЗІНЧЕНКУ НА ЛІКУВАННЯ $25 ТИСЯЧ

Четвер, 23 вересня 2004, 00:00
Керівництво СДПУ(о) відкидає твердження про некоректне ставлення до віце-спікера Олександра Зінченка напередодні його виходу із партії.

На прес-конференції в парламенті заступник голови СДПУ(о) Ігор Плужніков заявив, що "Зінченко не мав відношення до власності на каналі "Інтер".

"Він працював менеджером на "Інтері" з 1995 року", - сказав Плужніков.

"У 1994 році я прийняв Зінченка до себе на роботу, і він працював за різними напрямками за моїм дорученням", - сказав Плужніков.

"Він любив публічність, прагнув слави, любив давати інтерв'ю", - пояснив Плужніков.

Він також назвав неправдою твердження Зінченка, що він володів підприємствами, які утворювали інфраструктуру навколо "Інтера".

"Коли в 1994 році народилася СДПУ(о), я йому запропонував позайматися партією", - додав він.

Лідер фракції СДПУ(о) Леонід Кравчук запропонував журналістам запитати у Зінченка про документи, які вказують на його причетність до "Інтеру". "Якщо він покаже, то тоді ми проведемо ще одну прес-конференцію і винесемо попередження і засудження Плужнікову".

Коментуючи слова Зінченка, що поки він хворів, Плужніков перевів на себе канал "Інтер", сказав Григорій Суркіс: "Коли Зінченко захворів, першим рішенням Суркіса і Медведчука було виділяти на лікування 25 тисяч доларів щомісячно".

"Ми брали на себе всі чартерні рейси до Мюнхена, де він лікувався", - додав Суркіс.

"Тут про мораль з точки зору Зінченка говорити не доводиться", - сказав Суркіс.

Плужніков додав: "У разі такої складної хвороби мало хто отримує таку підтримку". За словами Плужнікова, він переговорив із Медведчуком, Суркісом і Кравчуком, щоб Зінченка "звільнили від тяжкого навантаження у партії, на "Інтері".

"Але скрізь залишили регалії – заслужений, почетний, перший заступник…", - додав він.

Плужніков також сказав, що лише зараз під час прес-конференції дізнався, що Суркіс і Медведчук виділяли Зінченку 25 тисяч. Коли його запитали, він сказав, що давав понад 100 тисяч.

Водночас Плужніков додав: "Я не хочу, щоб Зінченко повернувся у статус хворого".

Кравчук порадив журналістам самим дізнатися, скільки коштує лікування у Німеччині.

Під час прес-конференції лідери СДПУ(о) вчергове стали вимагати від Зінченка самостійно подати у відставку з посади віце-спікера.

На прес-конференції були присутні лідер фракції СДПУ(о) Леонід Кравчук та заступники голови СДПУ(о) Григорій Суркіс, Ігорь Плужніков, Нестор Шуфрич, Володимир Заєць та Ігор Шурма.

На прес-конференції було роздано листа до Зінченка за авторством героїв України та СРСР – членів СДПУ(о).


"Українська правда"

Читайте також інтерв'ю Зінченка, де він розповідає про те, як він втратив канал "Інтер":

Зінченко: 26 листопада – це дата, яка почала розводити мене і Медведчукаpowered by lun.ua