Тимошенко в 10 км від Росії, де її усі шукають

Четвер, 23 вересня 2004, 21:26
Один з лідерів фракції БЮТ Олександр Турчинов упевнений, що після перемоги на виборах Віктора Ющенка Росія вибачиться перед Юлією Тимошенко.

"Ми очікували на такий розвиток подій", - сказав Турчинов агентству "Інтерфакс-Україна", коментуючи оголошення Тимошенко в міжнародний розшук Головною військовою прокуратурою Росії.

Турчинов висловив думку, що Тимошенко не може бути арештована, тому що не є громадянкою Росії.

"В Україні своя Конституція, і ті провокації, які кимсь починаються за межами нашої країни, не можуть вплинути на наших громадян", - сказав він.

За словами Турчинова, у даний час лідер блоку продовжує виборчу президентську кампанія і виступає "буквально в 10 км від російського кордону - у Сумській області".

"Що стосується закордонних проблем (можливого арешту за кордоном), то ми переконані, що міжнародна громадськість розуміє провокацію, яку почала прокуратура", - підкреслив лідер фракції.

Говорячи про можливий виїзд Тимошенко за межі України, Турчинов відзначив, що це неможливо фізично, тому що кожен день виборчої кампанії вже розписаний - "у неї щодня по чотири зустрічі з виборцями".

"Я переконаний, що після нашої перемоги на виборах усі ці теми відпадуть самі собою, а російська сторона вибачиться перед Юлією Володимирівною", - заявив він.

Сама партія "Батькивщина" звернулася до посольств в Україні, урядів провідних країн, міжнародних правових організацій із проханням звернути увагу на те, що в Україні "почалася реалізація сценарію фізичного знищення лідерів демократичних сил".

Як повідомлялося, екс-віце-прем'єр України, екс-глава компанії "Єдині енергетичні системи України" Тимошенко оголошена в міжнародний розшук.

Про це повідомив у четвер начальник слідчого управління Головної військової прокуратури Росії Володимир Самусев.

"Крім того, за нашим клопотанням сьогодні щодо неї суд обрав запобіжний захід у виді взяття під варту", - сказав Самусев.

Читайте також:

ТИМОШЕНКО ОГОЛОШЕНА В РОЗШУК. ЗА ФАЛЬШИВИМ ВІДЕО?
powered by lun.ua