Заступник Медведчука закликає після виборів припинити труїти Ющенка і кидатися в Януковича

П'ятниця, 24 вересня 2004, 15:24
Адміністрація президента прогнозує негативні наслідки для виборчої кампанії від отруєння Віктора Ющенка і нападу чи то яйцями, чи то "невідомими тупими предметами" на Віктора Януковича.

"Не думаю, що ці моменти можуть позитивно вплинути на хід виборчої кампанії чи ситуації в державі", - сказав заступник глави АП Василь Базів.

"Після виборів нам обов'язково слід розірвати порочне коло ненависті в суспільстві", - додав він.

"Ми уже наблизилися до небезпечної точки, і слід оговтатися всім учасникам політичних процесів в Україні", - сказав Базів.

Щодо інциденту з Януковичем, Базів сказав, що в нього кидали не яйця, а "тяжкі предмети".

На питання про дії влади для збереження стабільності Базів сказав: "Можу відіслати вас лише до виступу президента перед полком спецназу в Криму". Тоді Кучма пообіцяв силою придушувати народні заворушення.

Про ситуацію в парламенті Базів сказав, що АП її не драматизує. Як відомо, фракція СДПУ(о) відмовляється голосувати за закони на знак протесту проти створення комісії по контролю за виборами та через небажання Олександра Зінченка віддати крісло віце-спікера.

"Голосують-не голосують... Це все ситуативні моменти", - сказав він. "Вчора голосували, сьогодні ні... Життя пливе, а це все тактичні ходи".

Базів також не зміг відповісти на питання, чи просився міністр оборони Євген Марчук у відставку (люди, які з ним контактували в день звільнення, це не підтверджують).

Базів сказав, що не має чого додати до слів Кучми.

Про напад на Центрвиборчком з боку членів "Братства" Базів сказав, що президент не давав доручень з цього приводу, але дане питання на контролі в правоохоронців.

Він також не побачив паралелей між штурмом адміністрації президента в 2001 році під час акції "Україна без Кучми" та штурмом ЦВК 23 вересня 2004 року.

"Українська Правда"

Читайте також:

Корчинський спробував захопити ЦВК, а потім пішов до МЗС

Чи чекає на Кучму доля Піночета?

Марчук не подавав у відставку? Іде підготовка силового сценарію?powered by lun.ua