Януковича зачинили у "Феофанії" на дві доби

Субота, 25 вересня 2004, 14:33
Прем'єр-міністр України Віктор Янукович проходить курс лікування в клінічній лікарні "Феофанія".

"Консиліум лікарів, який відбувся в суботу вранці рекомендував прем'єр-міністру Януковичу полікуватися ще дві доби", - повідомив журналістам голова Донецької обладміністрації Анатолій Близнюк.

Про це він сказав у Святогорську (Донецька область), де проходила церемонія освячення Святогорської Свято-Успенської Лаври, куди мав приїхати Янукович.

За словами Близнюка, у суботу вранці він розмовляв Януковичем телефоном і "побажав йому здоров'я".

Під час цієї бесіди прем'єр повідомив главі обладміністрації, що вранці відбувся консиліум докторів.

"Його здоров'я лікарі оцінюють як нормальне. Він готовий був летіти сюди, але потім лікарі ухвалили рішення і сказали, що йому добу, дві треба полежати, полікуватися", - повідомив Близнюк.

За словами прес-секретаря Януковича Ганни Герман, лікарі рекомендують прем'єр-міністру, кандидату в Президенти Віктору Януковичу більш жорстко дотримуватись режиму роботи і відпочинку.

Про це вона повідомила Українським новинам з посиланням на лікарів Юрія Головченка, Степена Вінничука, Віктора Лизогуба і Володимира Коваленка, під спостереженням яких зараз перебуває Янукович.

Лікарі зазначили, що прем'єр переніс напад на нього в Івано-Франківську відносно легко.

"Тільки завдяки міцному здоров'ю Віктора Януковича він досить легко переніс травму і психологічне потрясіння, яке одержав в Івано-Франківську", - цитує лікаря Головченка прес-служба.

Янукович був госпіталізований після того, як у п'ятницю в Івано-Франківську в нього кинули кілька предметів, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Читайте також:

Віктор Фьодорович Асісяй

Операція "Яєшня", або "Теракт" проти Януковичаpowered by lun.ua