Батько яєчного "терориста" поговорив з перенапруженим Януковичем

Субота, 25 вересня 2004, 16:38
Михайло Романюк – батько студента Дмитра Романюка, який із яйцем напав на Віктора Януковича в Івано-Франківську, просить прем'єра поставитися до нападника з розумінням його молодості.

Як повідомила прес-служба Кабміну, між Романюком-старшим і Януковичем відбулася телефонна розмова.

"Я просив Віктора Федоровича, щоб він по-батьківськи поставився до мого сина, щоб з розумінням сприйняв його молодість і недосвідченість", - сказав Романюк.

За даними прес-служби, Янукович сказав, що візьме до уваги молодість і недосвідченість Романюка-молодшого.

"Я вірю: те, що сталось, послужить хлопцю уроком на все життя... Дмитро Романюк зробить для себе висновки і в дорослому житті стане гарною людиною", - цитує прес-служба прем'єра.

"Кожний може спіткнутися в житті, і потрібно дати кожній людині шанс спокутувати гріх", - додав Янукович. Як відомо, у суботу міліція випустила Дмитра Романюка із ізолятора.

Тим часом лікарі рекомендують самому Януковичу більш жорстко дотримуватись режиму роботи і відпочинку.

Прес-служба Кабміну наводить слова лікарів Юрія Головченка, Степена Вінничука, Віктора Лизогуба і Володимира Коваленка, під спостереженням яких зараз перебуває Янукович.

Лікарі зазначили, що прем'єр переніс напад на нього в Івано-Франківську відносно легко.

"Тільки завдяки міцному здоров'ю Віктора Януковича він досить легко переніс травму і психологічне потрясіння, яке одержав в Івано-Франківську", - сказав Головченко.

Лікарі зазначили, що стан прем'єра стабільний, але дається взнаки перенапруга.

Янукович після інциденту в Івано-Франківську в п'ятницю вранці був доставлений для обстеження в обласну лікарню. У висновку лікарів Янукович скаржився на головний біль, загальну слабість і запаморочення, однак порушень життєво важливих функцій (органів дихання, кровообігу) не було.

"Українські новини"

Дивіться також відео, на якому видно, що нічого окрім яйця в Януковича не кинули

Читайте також:

Віктор Фьодоровіч Асісяй

Операція "Яєшня", або "Теракт" проти Януковича
powered by lun.ua