Справу Ющенка віддали Васильєву. А у справі Гончарова почалися арешти

Понеділок, 27 вересня 2004, 15:30
Розслідуванням кримінальної справи за фактом замаху на життя кандидата у президенти Віктора Ющенка буде займатися Генеральна прокуратура.

Про це повідомив у понеділок на брифінгу в Києві начальник прес-служби Генпрокуратури Сергій Руденко.

За його словами, на даний момент матеріали справи витребувані у Служби безпеки України, "слідство буде вести слідчий з особливо важливих справ Генпрокуратури".

Як пояснив Руденко, матеріали були передані до Генпрокуратури "для об'єктивності і повноти розслідування справи".

"Це ні про що не свідчить і нічого не доводить. Краще, щоб було саме в такий спосіб", - додав він.

Як відомо, раніше СБУ висловила готовність передати розслідування цієї справи в Генпрокуратуру, щоб не було спекуляцій – як відомо, напередодні отруєння Ющенко зустрічався з главою СБУ Смєшком і його заступником Сацюком.

***

На брифінгу в понеділок Руденко також заявив, що Генпрокуратура підтверджує інформацію про затримку одного з інспекторів режиму й охорони слідчого ізолятора №13 (Лук’янівське СІЗО) у Києві.

"На сьогоднішній день ця людина арештована за обвинуваченням у здійсненні злочину в справі Гончарова", - повідомив він.

За його словами, Генпрокуратура поки тільки підтверджує цей факт і не повідомляє жодних подробиць.

Начальник прес-служби також додав, що інспектор Лук’янівського СІЗО затриманий у рамках кримінальної справи за фактом перевищення службових повноважень співробітниками СІЗО і заподіяння тілесних ушкоджень колишньому співробітнику УБОЗ Ігорю Гончарову.

Як повідомлялося, Гончаров, який знаходився під арештом із травня 2002 року за обвинуваченням в організації злочинного угруповання, помер 1 серпня 2003 року.

Його смерть стала наслідком заподіяння йому спинальної травми службовими особами СІЗО номер 13, у якому він утримувався під вартою.

Після смерті Гончарова до ЗМІ стали надходити його листи, у яких він заявляв, що журналіста Георгія Гонгадзе убили члени банди "Киселя" за замовленням співробітників УБОЗ.

Інтерфакс-Україна

Читайте також:

Смєшко віддає справу про отруєння Ющенка, щоб бути чесним

ОФІС ЮЩЕНКА ПІДТВЕРДЖУЄ ЙОГО ЗУСТРІЧ ІЗ САЦЮКОМ І СМЄШКОМ ПЕРЕД ОТРУЄННЯМpowered by lun.ua