Кучма каже, що Кузьмук вже не той, що раніше

Вівторок, 28 вересня 2004, 14:49
"Я думаю, що Кузьмук Олександр Іванович зовсім інша людина сьогодні, ніж та, яка пішла з посади міністра оборони", - сказав президент Леонід Кучма, представляючи новопризначеного міністра оборони.

"Призначена людина, яку ви добре знаєте і весь службовий шлях якої пов`язаний з армією. І коли він був міністром оборони, ви мали можливість переконатися в його якостях, в тому числі і в людських якостях, які також дуже важливі", - сказав Кучма.

"Адже, командир, хоч і командир, але він має діяти за принципом, що перед ним не тільки підлеглі, а насамперед людина, з її проблемами, як службовими, так і всіма іншими", - додав він.

Глава держави також наголосив, що "Кузьмук мав політичний досвід роботи у Верховній Раді та можливість подивитися на проблеми армії зі сторони, в т.ч. подивитися і на себе зі сторони".

Представляючи нового керівника військового відомства, Кучма зосередив увагу на головних завданнях і проблемах Міністерства оборони.

"Згідно зі стратегічним політичним курсом України на європейську та євроатлантичну інтеграцію, головним у реформуванні військової сфери є приведення українського війська у відповідність до світових стандартів", - сказав президент.

"Так би мовити, потужним "полігоном" досягнення цих стандартів є участь наших військових у миротворчих місіях і операціях", - сказав Кучма.

За словами глави держави, "Україна була і залишатиметься одним з їх найактивніших учасників. Тут, як ви розумієте, і досвід, той досвід, який ніколи не отримаєш в звичайних мирних умовах. Той досвід, який дозволяє по-іншому подивитися на всі аспекти формування Міністерства оборони і збройних сил , в тому числі з точки зору технічного оснащення".

УНІАНРеклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...