Омельченко вважає, що Ющенко не мужик, а його хворобу назвав поносом

Середа, 29 вересня 2004, 16:24
Мер Києва, кандидат у президенти Олександр Омельченко вважає, що інформації про отруєння Віктора Ющенка й інцидент з прем'єр-міністром Віктором Януковичем в Івано-Франківську недостатньо, щоб робити висновки про ступінь серйозності і небезпеки цих подій.

Про це Омельченко сказав журналістам у середу під час Форуму громадських організацій на його підтримку.

"Я незадоволений тим, що сталось з ними. Дуже. Але їх поведінка відповідає тому явищу, яке сталось. Але давайте тоді панахиду... поплачемо по них окремо або по обох", - сказав Омельченко.

"Я поважаю Віктора Андрійовича, він чудова людина, розмуний, високий, інтелігентний. Що йому ще приписати? Але не мужик!", - сказав Омельченко.

Він вважає, що діагноз Ющенку мали б ставити українські лікарі.

"Діагноз отруєння, або грип, або захворювання легень, може дати кваліфіковано кожен лікар у районі... Чого шастати і десь брати висновки, я перепрошую ", - сказав мер.

"Бо якщо мужик – то трапилося таке, то нікому не каже, крім сім'ї своєї. Хто з нас не травився? А то зуб болить, око червоне, вухо заболіло. А от понос – це стидно. Чого стидно? Це треба, щоб увесь світ знав! Нащо це треба?!", - заявив він.

"Ждіть тепер чим кінчиться все це. Сьогодні-завтра офіційна депутатська комісія дасть висновок. То це ж правду виходить Леонід Данилович казав, що буде грязно", -сказав Омельченко.

Омельченко заявив, що не має наміру підтримувати в другому турі виборів кандидата, який набере в першому турі менше ніж 50% голосів виборців.

"Я особисто визнаю того, хто набере понад 50% - "контрольний пакет", - сказав Омельченко.

Омельченко заявив, що якщо президентом усе-таки стане кандидат, який набрав відразу менше, ніж половину голосів виборців, він піде в опозицію до цього президента. "...Я на наступний же день - у жорстку опозицію. І в більш жорстку, ніж "ліві" й "праві" разом узяті", - сказав мер Києва.

Омельченко також повідомив, що планує створити свій штаб як кандидата у президенти в жовтні.

За його словами, зараз у нього немає виборчого штабу, крім громадського. Водночас він розраховує, що робота його майбутнього штабу запам'ятається виборцям.

"Але ще не пізно. Можна організувати ще... Запам'ятовуються останні", - сказав Омельченко.

Омельченко додав, що його фонд кандидата в президенти був сформований тільки 2 тижні тому.

Омельченко також вважає ознакою демократизму те, що його заступники працюють у штабах інших кандидатів у президенти.

Зокрема, заступник мера Володимир Яловий працює в штабі прем'єр-міністра, кандидата у президенти Віктора Януковича, а заступники голови Валерій Борисов і Михайло Поживанов - прихильники блоку партій "Наша Україна".

Омельченко сказав, що не перешкоджає роботі своїх заступників у штабах, але й не допомагає їм.

"Я йому (Яловому) не заважаю і не допомагаю", - сказав Омельченко, повідомляють
Українські новиниpowered by lun.ua