Волонтери від Ющенка поїдуть боротися з фальсифікацією виборів на дільницях в Росії

Четвер, 14 жовтня 2004, 17:35
Організація "Українська взаємодопомога" та коаліція молоді "Наша Україна" звертаються до громадян України бути спостерігачами на виборах на дільницях у Росії.

"Нам конче потрібна допомога спостерігачів-волонтерів, які будуть готові виїхати на українські дільниці в Російській Федерації для спостереження за ходом виборів президента України", йдеться у повідомленні, поширеному в четвер.

"Сьогодні існує реальна небезпека фальсифікації президентських виборів в Україні за допомогою голосів віртуальних виборців Російської Федерації", - йдеться у повідомленні.

Організатори беруть на себе зобов'язання забезпечити спостерігачів усім необхідним та зазначають, що потрібно 1 300 спостерігачів.

Як повідомлялося, органами влади Росії на прохання українського посольства проробляється питання створення від 200 до 650 додаткових дільниць у 53 регіонах Росії.

В свою чергу Об'єднання українців Росії заявило про можливу фальсифікацію виборів президента України шляхом масового створення додаткових дільниць у РФ.

Організатори від'їзду спостерігачів на вибори до Росії обіцяють їх "забезпечити усім необхідним".

Вони наводять контакти для охочих відбути до Росії:
Тел. (044) 2014119, 2067561
Факс: 2014117, 2067561
e-mail: nataluga@ukr.net, vladislavs@ukr.net, o_yarema@ukr.net


Читайте також:

У РОСІЇ СТВОРЯТЬ 650 ДІЛЬНИЦЬ – ДЛЯ ФАЛЬСИФІКАЦІЇ?powered by lun.ua